Хмельницький Live

   
10:43 - Sofiya Fedyna #АкціяВісла1947япамятаю У ці хвилини у Львівський історичний музей ♡ Lviv Historical Museum розпочалася наукова конференція "70 р...

#АкціяВісла1947япамятаю

У ці хвилини у Львівський історичний музей ♡ Lviv Historical Museum розпочалася наукова конференція "70 років по тому...", присвячена 70-ти роковинам депортаційної Операції Вісла...

( Sofiya Fedyna )
10:40 - Міністерство інфраструктури України І ще раз наголосимо: Ryanair літатиме з Борисполя...

І ще раз наголосимо: Ryanair літатиме з Борисполя

Определились: из какого киевского аэропорта будет летать Ryanair | НашКиев.UA
nashkiev.ua
( Міністерство інфраструктури України )
10:38 - Artemy Surin Доброе утро! Я тут проснулся и вспомнил, что последний раз пил алкоголь в сентябре 2016) Это кстати, очень легко жить без бокала в...

Доброе утро!
Я тут проснулся и вспомнил, что последний раз пил алкоголь в сентябре 2016)
Это кстати, очень легко жить без бокала вина или виски!)

Хотя ряд проверок на силу воли были очень интересны для меня:

...

1. Я не пил ром в новогоднюю ночь на необитаемом острове на сейшелах. И вообще ничего не пил всю неделю яхтенного новогоднего путешествия!

2. После погружения над Марианской впадиной - не выпил даже самое знаменитое в Океании крафтовое пиво на острове Яп в Микронезии!

3. Не поддался на соблазн выпить вино сорта Мальбек в долине Мендоса в Аргентине! А после восхождения на Аконкагуа - очень хотелось отметить это бокалом вина!)

4. Спокойно отказался от лучшего органического вина в долине Касабланка в Чили.

5. Пару дней назад не выпил ни грамма коньяка прямо на заводе Арарат в Ереване! А на Кавказе сделать это непросто)))

Чувствую себя прекрасно, чего и вам желаю!
Живите здОрово!
Жизнь одна!

ONE LIFE!

( Artemy Surin )
10:37 - Народний Контроль Тернопіль Це біль і смуток України!...

Це біль і смуток України!

( Народний Контроль Тернопіль )
10:35 - Дмитро Добродомов - депутатська оn-line приймальня Пам'ятаємо...... ( Дмитро Добродомов - депутатська оn-line приймальня )
10:32 - Національна поліція України На час проведення "Євробачення-2017" у Києві буде частково перекрито рух транспорту У межах проведення міжнародного пісенного конк...

На час проведення "Євробачення-2017" у Києві буде частково перекрито рух транспорту

У межах проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017» у столиці з 24:00 25 квітня до 24:00 18 травня вводяться тимчасові обмеження руху для транспортних засобів і пішоходів в центральній частині міста.

Детальніше про адреси перекритих доріг за посиланням:...
http://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/2157273

( Національна поліція України )
10:28 - Народний контроль Чорнобиль - біль кожного. Трагедія, яка ніколи не стане минулим... Пам'ятаємо!...

Чорнобиль - біль кожного.
Трагедія, яка ніколи не стане минулим...

Пам'ятаємо!

( Народний контроль )
10:25 - Кирилл Сазонов Приплыли, Вова? Можно долго путать следы, прикидываться идиотом и кричать во все горло «Вы все врете», но рано или поздно вьющаяся...

Приплыли, Вова? Можно долго путать следы, прикидываться идиотом и кричать во все горло «Вы все врете», но рано или поздно вьющаяся веревочка заканчивается прочной петелькой. Чаушеску или Каддафи сформулировали бы это более эмоционально, да по объективным причинам сейчас этого сделать не могут. Что на реальную картину нашего мира не влияет. Защищать директора бензоколонки выходит себе дороже…

Кирилл Сазонов: Приплыли, Вова?
site.ua
( Кирилл Сазонов )
10:21 - Державна прикордонна служба України Втікач від «побратимів» Співробітники Держприкордонслужби спільно з представниками СБУ у КПВВ «Новотроїцьке» затримали члена незак...

Втікач від «побратимів»

Співробітники Держприкордонслужби спільно з представниками СБУ у КПВВ «Новотроїцьке» затримали члена незаконних збройних формувань. 45-річний громадянин України намагався перетнути лінію зіткнення через контрольний пункт в’їзду-виїзду у пішому порядку. У ході фільтраційних заходів чоловік повідомив, що проходив службу в складі незаконних збройних формувань на сході нашої держави впродовж 2015-2016 років. Минулого року він звільнився з лав розвідувального підрозділу незаконного збройного формування через конфлікт з керівництвом. На підконтрольну територію мав намір потрапити з метою укриття від переслідувань колишніх «побратимів» та для подальшого працевлаштування. Наразі тривають фільтраційні заходи.

#прикордонники #кордон #ДПСУ #Держприкордонслужба #новини #news #borderguards

( Державна прикордонна служба України )
10:15 - Vitalii Chepynoga "Ваш поштовий ящик намагалися вскрить" - повідомляє Google. Двічі за дві доби. Гегорафія спроб взломів: 1. Тайбей, Тайвань... 2. Б...

"Ваш поштовий ящик намагалися вскрить" - повідомляє Google. Двічі за дві доби.

Гегорафія спроб взломів:

1. Тайбей, Тайвань...
2. Бережани, Тернопільська область

Хмм... Цікаво, це різні люди, чи то в них такі странні командіровки? Шоб запутать...

Ну, кажуть, що бережанські хакери ше опасніші, ніж тайванські... У них там такі сервера стоять... З кругляка...

:-)

( Vitalii Chepynoga )
10:14 - Роман Мацола НЕ ЗАБУВАЙМО ПРО ТИХ, ХТО ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я ПОКЛАВ ЗАРАДИ НАС Сьогодні і завтра зустрічатимусь з ліквідаторами аварії на ЧАЕС ЗІ ...

НЕ ЗАБУВАЙМО ПРО ТИХ, ХТО ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я ПОКЛАВ ЗАРАДИ НАС

Сьогодні і завтра зустрічатимусь з ліквідаторами аварії на ЧАЕС ЗІ Славутчини, Шепетівщини та Полонщини, в першу чергу, відвідаю інвалідів та хворих.

На жаль, поспілкуватись з усіма не зможу, але хочу особисто, а також через засоби масової інформації та соціальні мережі подякувати нашим героям, які ціною власного здоров’я рятували життя інших. Не забуваймо про них.

...

Висловлюю слова вдячності та шани кожному ліквідатору аварії на Чорнобильській АЕС, а також родинам тих відважних героїв, яких уже, на жаль, немає з нами. Низький вам уклін.

( Роман Мацола )
10:12 - Mykhaylo Kukhar Наташа хорошо написала о новом французском Президенте)...

Наташа хорошо написала о новом французском Президенте)

( Mykhaylo Kukhar )
10:07 - Zoryan Kis +100500...

+100500

Реванш сепаратизма. Когда повторится 2014 год?

Прислали листовку Оппоблока, которую раздают сейчас в Луганской области. А там ровно те же месседжи и призывы, что и до войны. Ровно те же примитивные манипуляц...ии, разжигание ненависти и вражды. Получается, три последних года вообще ничего не изменили.

Теперь, глядя на это, можно окончательно и бесповоротно утверждать, что государство не вынесло уроков из событий 2014 года, и заходит на новый виток кровавой донбасской драмы.

Сегодня на многочисленных эфирах и круглых столах без конца обсуждается вопрос — как нам вернуть отторгнутый Донбасс, как провести реинтеграцию, деоккупацию. Но глядя на то, что сейчас происходит, я бы ставил вопрос иначе — сегодня нам нужно думать не о возврате контроля над ОРДЛО, а над тем, как сохранить то, что осталось. Потому что с таким государственным подходом у нас на очереди не только Донбасс, но и Харьков с Одессой.

Это не паника и не истерика. Это абсолютно трезвая и холодная оценка ситуации, которая в точности повторяет траекторию событий 2004-2014 годов. Планомерная накачка жителей восточных областей, разжигание внутренней ненависти и розни, искусственное раздувание страхов и украинофобских предрассудков — все это происходит уже сейчас и неизбежно ведет нас к новому антиукраинскому путчу, беспорядкам, погромам и последующему приглашению «войск братской России» в украинские города.

Беспомощность украинских властей, которые упорно не желают защищать национальные интересы и бороться с врагами государства, ведет страну к новой катастрофе. И здесь нет никакого преувеличения. Когда вы видите перед собой наркомана, делающего себе инъекцию грязного раствора дезоморфина, вы абсолютно трезво осознаете, что перед вам живой труп, у которого вскоре сгниют и отвалятся конечности, если его вовремя не остановить. Точно так же погибнет и государство, добровольно делающее само себе инъекцию сепаратизма, если с этим ничего не делать.

deniskazansky.com.ua
( Zoryan Kis )
10:03 - Державне агентство водних ресурсів України Триває нарада Уповноважених у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та о...

Триває нарада Уповноважених у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод за участю першого заступника Голови Держводагентства Михайло Хорєв.

Під час заходу обговорюються сучасний стан та перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай; виконання рішень XIV наради Уповноважених Урядів; плани роботи робочих груп та експертів у період між XV та XVI нарадами Уповно...важених Урядів; затвердження оновлених складів робочих груп; виконання рекомендацій за результатами зустрічі заступників Міністрів навколишнього середовища, що відбулася 24 березня 2017 року, звіти керівників робочих груп; узгодження часу та місця проведення чергової наради Уповноважених Урядів та ін.
Результатом наради стане подальший розвиток і поглиблення двостороннього співробітництва в галузі водного господарства між двома країнами, здійснення на узгоджених засадах водогосподарської та водоохоронної діяльності на транскордонних річках.

У заході беруть участь представники Держводагентства, Одеського, Івано-Франківського облводресурсів, Дунайського, Дністровсько-Прутського БУВР, Інституту гідробіології НАНУ, представники Республіки Молдова та інші.

Довідково:

Угода про спільне використання та охорону прикордонних вод між Урядом України та Урядом Республіки Молдова (далі - Угода) була підписана у 1994 році і має на меті здійснення узгодженої водогосподарської та водоохоронної діяльності на прикордонних водах.
Для належного виконання Угоди кожна Сторона, відповідно до свого законодавства, призначила Уповноваженого і двох його заступників, які організують і координують діяльність спільних робочих груп. На сьогодні Уповноваженим Уряду України є перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв.
Для розгляду питань, що регулюються Угодою, Уповноважені Урядів один раз на рік проводять планові наради, а у разі необхідності також скликають позачергові наради.

( Державне агентство водних ресурсів України )
10:00 - Олег Грушевський Дуже дякуємо нашему другу Степан Гавриш за підтримку та допомогу в придбанні, так необхідних для нас речей. Скоро вирушаємо !!!!! ...

Дуже дякуємо нашему другу Степан Гавриш за підтримку та допомогу в придбанні, так необхідних для нас речей. Скоро вирушаємо !!!!! Разом до Перемоги!!!!
Дякуємо Вам Степан Гавриш до неба !!!

( Олег Грушевський )
10:00 - Дмитро Сіманський хроніки трансформації країни((( якщо не вистачає духу знести символ окупації України - давайте принагідно хоч розфарбуємо в який к...

хроніки трансформації країни(((

якщо не вистачає духу знести символ окупації України - давайте принагідно хоч розфарбуємо

в який колір будемо фарбувати щорса та опудало на Печерську???

( Дмитро Сіманський )
09:53 - Sergey Sazhko Рівно 31 рік тому, 26 квітня 1986 року, сталася наймасштабніша техногенна катастрофа в історії людства — аварія на Чорнобильській ...

Рівно 31 рік тому, 26 квітня 1986 року, сталася наймасштабніша техногенна катастрофа в історії людства — аварія на Чорнобильській АЕС. Наслідки її ми відчуваємо досі, а на їх подолання знадобиться ще не один десяток років.
Сьогоднішній день — це день подяки всім героям-«чорнобильцям» за мужність та самопожертву, за мільйони врятованих життів, день вшанування пам’яті тих, кого вже немає з нами.
Шановні ліквідатори! Чорнобильські проблеми — наш спільний біль, тому ви завжди можете розраховувати на мою підтримку як народного депутата. Я стояв і завжди стоятиму на захисті ваших інтересів. А сьогодні з особливим почуттям вдячності й поваги бажаю вам та вашим родинам сімейного затишку, здоров’я, добробуту, злагоди та мирного неба над головою.

( Sergey Sazhko )
09:51 - Генеральна прокуратура України ПРОКУРАТУРА ЗАКАРПАТТЯ ОГОЛОСИЛА ПРО ПІДОЗРУ ЧОТИРЬОМ НАРКОДИЛЕРАМ, ЯКІ ЗБУВАЛИ ПІВКІЛОГРАМА "ВАЖКИХ" НАРКОТИКІВ І ВИМАГАЄ ОБРАТИ ...

ПРОКУРАТУРА ЗАКАРПАТТЯ ОГОЛОСИЛА ПРО ПІДОЗРУ ЧОТИРЬОМ НАРКОДИЛЕРАМ, ЯКІ ЗБУВАЛИ ПІВКІЛОГРАМА "ВАЖКИХ" НАРКОТИКІВ І ВИМАГАЄ ОБРАТИ ЇМ ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД - ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ (ФОТО)

В ніч з 23 на 24 квітня на території Ужгородського району, за процесуального керівництва прокуратури Закарпастької області, затримано групу з чотирьох зловмисників, які оптом продавали «важкі» наркотики на території краю.

Розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного придбання та збуту нар...котичних засобів, у особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 307 КК України).

Попередньо встановлено, що наркодилери також збували наркотики клієнтам з центральних і східних регіонів України.

Чотирьох наркоторгівців затримано в порядку ст. 208 КПК України під час реалізації чергової партії наркотиків – півкілограма екстракційного опію. Зокрема, вказану партію наркотичної речовини «опійної групи» погодились придбати мешканці Дніпропетровської області за 7000 євро.

Відповідно до висновку експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС України в Закарпатській області, надана на дослідження вилучена речовина масою майже 500 грам є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – концентратом з макової соломи (екстракційним опієм).

На даний час всім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 КК України та до Ужгородського міськрайонного суду скеровано клопотання про обрання їм міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

( Генеральна прокуратура України )
09:47 - Михайло Апостол Просто цікаво,де та кузня , яка викувала таку кількість критиканів і т.з. експертів, аналітиків ..., з такою базою інформації . В...

Просто цікаво,де та кузня , яка викувала таку кількість критиканів і т.з. експертів, аналітиків ..., з такою базою інформації . Вони все і про всіх знають -хто ,кого ,де і як ,кого посадити ,кого відпустити ,кого законно ,а з ким роблять політичну розправу ,кого розстріляти ,кого повісити ,а кого помилувати , хто з ким домовлявся і за скільки продався ,як робити реформи і хто їх завалює ,як побороти корупцію,чого цього не робиться і хто в цьому винен ,як зупинити війну і повернути Крим , що робити із землею і збитковими підприємствами , кого краще вибирати американцям,французам , як краще воювати ... А скажи щось таке,що не вписується у їх формат - по стінці любого розмажуть . І це в той час , що це перша ,так би мовити,трудова діяльність ,більшості із них. Просто в захваті від них.

( Михайло Апостол )
09:45 - Руслан Андрійко Кличко догрався...

Кличко догрався

( Руслан Андрійко )
09:37 - Alexey Alexios Lipiridi Показательный случай. И меня радует, что есть некое военное братство. И если кого-то обидели, то всегда придут на помощь свои....

Показательный случай.
И меня радует, что есть некое военное братство. И если кого-то обидели, то всегда придут на помощь свои.

( Alexey Alexios Lipiridi )
09:37 - Георгий Логвинский Украина - Израиль 1:1 = и сново шалом ) В повестке дня сессии ПАСЕ стоял до боли знакомый вопрос - срочные дебаты на тему "израиль...

Украина - Израиль 1:1 = и сново шалом )
В повестке дня сессии ПАСЕ стоял до боли знакомый вопрос - срочные дебаты на тему "израильских поселений на оккупированной территории". Да да, тот самый, который рассматривался в ООН, и Украина как всегда немножечко не так проголосовал, как бы нам хотелось. После чего Натаньягу так громко хлопнул дверью перед носом премьера Украины Гройсмана, отменив визит на святую землю, с одесской формулировкой: "Вот Вам море и вот Вам виза" ( жести...кулируя фигурой из 3 пальцев). Однако тут, как-то не удобно получилось, Бюро ассамблеи, где я участвую, а потом ещё весь зал отклонил этот вопрос и сняли с повестки дня. Причём смело можно ставить это в заслугу Украинской делегации, которая вступилась за дружественную страну. В принципе по сравнению с войной с президентом ПАСЕ - это было не так сложно, но эффектно :)
Тут я вспомнил старый одесский анекдот про девушку, которая зашла в магазин на Деребасовской и начала откладывать шубы одну за другой. Весь персонал, считая комиссионные, кружил над ней, как над трепетным цветком, угощали шампанским и целовали ручки. И вот с шикарной покупкой девушка подошла на кассу, но вот не удача - деньги дома забыла. От злости и чувства "облома", не удержав себя в руках, они схватили эту покупательницу и вышвырнули за двери. Лежащая на тротуаре девушка, оглядываясь в сторону разъярённых продавцов, робко спросила; "А кредитные карточки вы принимаете?"
-" И снова здрасьте!"
Так вот я о чем - Украина показала, что вместе мы сила и не стоит закрывать двери перед братской страной. Надеюсь наши по-настоящему Израильские друзья оценят нашу помощь и мы скоро услышим Одесскую фразу:
"И снова здрасьте" то есть ШАЛОМ.
P.S: не стоит благодарности, мы скоро к Вам приедем. Ждите :)

( Георгий Логвинский )
09:37 - Наталия Королевская 31-я годовщина Чернобыльской трагедии. Вечная память погибшим! Здоровья, мира и добра Героям, спасшим нашу Родину от катастрофы!...

31-я годовщина Чернобыльской трагедии.
Вечная память погибшим!
Здоровья, мира и добра Героям, спасшим нашу Родину от катастрофы!

( Наталия Королевская )
09:36 - Денис Казанский Прислали листовку Оппоблока, которую раздают сейчас в Луганской области. А там ровно те же месседжи и призывы, что и до войны. Ров...

Прислали листовку Оппоблока, которую раздают сейчас в Луганской области. А там ровно те же месседжи и призывы, что и до войны. Ровно те же примитивные манипуляции, разжигание ненависти и вражды. Получается, три последних года вообще ничего не изменили.

Теперь, глядя на это, можно окончательно и бесповоротно утверждать, что государство не вынесло уроков из событий 2014 года, и заходит на новый виток кровавой донбасской драмы.

Сегодня на многочисленных эфирах и круглых столах б...ез конца обсуждается вопрос — как нам вернуть отторгнутый Донбасс, как провести реинтеграцию, деоккупацию. Но глядя на то, что сейчас происходит, я бы ставил вопрос иначе — сегодня нам нужно думать не о возврате контроля над ОРДЛО, а над тем, как сохранить то, что осталось. Потому что с таким государственным подходом у нас на очереди не только Донбасс, но и Харьков с Одессой.

Это не паника и не истерика. Это абсолютно трезвая и холодная оценка ситуации, которая в точности повторяет траекторию событий 2004-2014 годов. Планомерная накачка жителей восточных областей, разжигание внутренней ненависти и розни, искусственное раздувание страхов и украинофобских предрассудков — все это происходит уже сейчас и неизбежно ведет нас к новому антиукраинскому путчу, беспорядкам, погромам и последующему приглашению «войск братской России» в украинские города.

Беспомощность украинских властей, которые упорно не желают защищать национальные интересы и бороться с врагами государства, ведет страну к новой катастрофе. И здесь нет никакого преувеличения. Когда вы видите перед собой наркомана, делающего себе инъекцию грязного раствора дезоморфина, вы абсолютно трезво осознаете, что перед вам живой труп, у которого вскоре сгниют и отвалятся конечности, если его вовремя не остановить. Точно так же погибнет и государство, добровольно делающее само себе инъекцию сепаратизма, если с этим ничего не делать.

Реванш сепаратизма. Когда повторится 2014 год?
deniskazansky.com.ua
( Денис Казанский )
09:34 - Анатолий Вершина Ввечері ми згадували загиблих ліквідаторів, які ціною власного життя захистили світ від радіації. Щира вдячність їм за їх неоціне...

Ввечері ми згадували загиблих ліквідаторів, які ціною власного життя захистили світ від радіації. Щира вдячність їм за їх неоціненний подвиг.
Усі ми, хто зібралися біля знака чорнобильцям запалили свічки і доєдналися до всеукраїнської акції з вшанування загиблих ліквідаторів наслідків Чорнобильскьої аварії "Запаліть свічки".

( Анатолий Вершина )
09:31 - Макс Бужанский Меня зовут Макс, мне 42 года и сегодня я снова зашёл на страницу Ларисы Ницой. Зависимость, блин, борюсь, но она сильнее. Короче, ...

Меня зовут Макс, мне 42 года и сегодня я снова зашёл на страницу Ларисы Ницой.

Зависимость, блин, борюсь, но она сильнее.

Короче, в двух словах.

...

У девушки снова проблемы.

Всё, как всегда.

Зашла в магазин....
Собственно, так начинаются абсолютно все истории.

Обслуживали на украинском языке, но всё равно получилась полная херня.

Ей бы не детей мурашами пугать, а издать по настоящему серьёзную вещь.

Биографический роман.

"Приключения рагуля".

О персонаже, который из Богом забытого села в провинциальной глуши попадает в столицу, а там всё устроено вообще не так.

Как у него в селе.

Но он не унывает и пытается переделать всё вокруг под свои представления.

Сюжетов- пруд пруди.

( Макс Бужанский )
09:29 - Павло Дзюблик Зараз на парламентському телеканалі "РАДА". Тема розмови болюча для кожного з нас - ЧОРНОБИЛЬ....

Зараз на парламентському телеканалі "РАДА".
Тема розмови болюча для кожного з нас - ЧОРНОБИЛЬ.

( Павло Дзюблик )
09:28 - Громадський Контроль Сравнение открытоски органов власти в ProZorro По завершению первого квартала 2017 года мы решили сравнить как менялась динамика и...

Сравнение открытоски органов власти в ProZorro
По завершению первого квартала 2017 года мы решили сравнить как менялась динамика использования ProZorro в различных органах власти на протяжении первых 3-х месяцев и как это соотносится с показателями 2016 года.

Анализ сделан по первым 100 заказчикам, которые провели максимальное количество торгов.

...

Стабильные лидеры рейтингов не меняются уже больше года: это КГГА (Киев), Министерство инфраструктуры и Днепропетровская ОГА.

Из позитива:
Сравнивая показатели изменений за 3 месяца 2017 годы (январь-марта) , видим, что Запорожская ОГА стала проводить значительно больше торгов и поднялись с 17-го на 7-е место.
Также значительно поднялась в рейтинге Сумская ОГА - с 29-го на 21-го место, и Министерство здравоохранения - с 32-го места на 16-е.

Если сравнить обобщенный показатель за весь 2016 год с показателем кол-ва торгов за март то видим какие органы власти значительно поднялись в рейтинге:
1) Львовская ОГА - с 21-го места за 2016 год переместилась на 9-ю позицию в марте 2017 года.
2) Министерство здравоохранения - с 40-го места в 2016 переместилось на 16-е место в марте 2017 года
3) Винницкий горсовет поднялся с 39-го места на 22-е.
4) Криворожский горсовет поднялся на 28-е место с 44-го.

Из негатива:
При сравнение показателей за март 2017 года с показателями прошлого года четко видно, в каких городских советах отказались от использования ProZorro на допороговых закупках или перестали уделять должное внимание.
1) Краматорский городской совет опустился с 25 места на 58
2) Каменский городской совет опустился с 18 строчки на 90
3) Одесская ОГА с 23 места на 63 место
4) Черниговский городской совет спустился с 22 на 45

Сравненивая показателей января-марта 2017 года, мы видим, что ряд органов власти за 3 месяца значительно ухудшили свои показатели.

Харьковская ОГА опустилась с 13-го на 37-е место.
Ивано-Франковская ОГА - с 40-го на 59-е место.
Одесская ОГА опустилась с 39 места на 6-е..
Николаевская ОГА - с 19-го на 24-е.
Житомирская ОГА - с 8-го на 14-е место.

Стабильное 25-26 место занимает Львовский городской совет.

С помощью подобных рейтингов мы уже не первый раз стараемся показать, насколько открыты для бизнеса органы местного самоуправления по Украине. Мы надеемся, что лидеры рейтинга станут стимулирующим фактором для аутсайдеров, а бизнес с каждым таким исследованием будет получать внятный сигнал о том, где есть смысл работать с государством, а в какие области лучше не соваться.

P.S. В рейтинге учитывались только конкурентные торги (как допороговые, так и надпороговые закупки).

Данное исследование представлено ОО «Платформа Громадський Контроль» в рамках проекта Украинская инициатива укрепления общественного доверия (UCBI), финансируемого Агентством США по международному развитию (USAID).

( Громадський Контроль )
09:25 - Домбровський Олександр Георгійович 26 квітня увесь світ відзначає День пам'яті загиблих у радіаційних аваріях. Цього року виповнюється 31 рік від дня Чорнобильської ...

26 квітня увесь світ відзначає День пам'яті загиблих у радіаційних аваріях. Цього року виповнюється 31 рік від дня Чорнобильської катастрофи, яка стала найбільшою за всю історію цивільної ядерної енергетики у світі.

Тоді загинуло близько 50 співробітників станції і постраждали сотні рятувальників. Визначити масштаби катастрофи та її впливу на здоров'я людей досі важко…

Сьогодні ми вшановуємо героїв-ліквідаторів – тих, хто віддав своє життя, відвертаючи страшну ядерну біду, тих, хто вижив і долає недуги. Чорнобильська трагедія – наш щоденний біль і донині. Це наша відповідальність за долі тисяч людей, за здоров’я наших нащадків, за нашу землю, поранену радіацією. Наприкінці минулого століття ми закрили Чорнобильську АЕС, але ця сторінка нашої історії залишається відкритою. Трагедія 1986 року не повинна повторитися…

( Домбровський Олександр Георгійович )
09:23 - Volodymyr Boyko Веселою була ніч з 25 на 26 квітня 2017 року в мешканців Києва, що мали необережність поселитись біля станції метро «Лівобережна»....

Веселою була ніч з 25 на 26 квітня 2017 року в мешканців Києва, що мали необережність поселитись біля станції метро «Лівобережна». Вони, нарешті, усвідомили, через що голову Служби безпеки України Василя Грицака називають «Вася-їбанько». Бо Василь Сергійович вирішив проти глупої ночі провести навчання своїх довбойобів, перепрошую, охоронців державної безпеки. Причому навчатись вони мали на киянах і гостях столиці.

Впродовж кількох годин жителі цього мікрорайону не могли потра...пити додому. Десь біля десятої вечора наряди чесної та оновленої поліції перекрили дороги в районі станції метро «Лівобережна», а поліцейські пропонували водіям і пасажирам автомобілів ночувати просто неба. Мовляв, СБУ проводить учення на випадок можливого теракту під час проведення Євробачення. І кращого місця, аніж жилі квартали в той час, коли люди повертаються додому, Вася-їбанько не знайшов.

Облога була знята лише по дванадцятій ночі й тільки після того, як поліцейські побачили, що не зможуть протистояти обуреним громадянам. А ви питаєте, як Вася-їбанько, будучи керівником АТО, примудрився влаштувати спочатку Іловайський, а потім Дебальцевський «котел». Талант – його не проп’єш.

( Volodymyr Boyko )
09:21 - Андрій Вадатурський: робота з виборцями Сьогодні пройшла вже третя зустріч з питання децентралізації – круглий стіл в Новій Одесі. Головні питання жителів Новоодещини що...

Сьогодні пройшла вже третя зустріч з питання децентралізації – круглий стіл в Новій Одесі.

Головні питання жителів Новоодещини щодо об’єднання: «Скільки коштів у нас залишиться?», «Скільки грошей нам буде потрібно?», «Скільки коштів нам буде надавати держава?».

Якщо ми будемо постійно розраховувати на те, що держава завжди нам буде надавати дотації – змін не буде! Може варто починати думати як самим почати розвиватись, створювати робочі місця, залучати інвестиції? Досить чек...ати! Досить мислити як споживачі, пора починати мислити як господарі, брати на себе відповідальність та наводити лад на своїй землі!

Майбутнє громади – в наших руках! Обираємо лідерів та розбудовуємо нашу державу!

( Андрій Вадатурський: робота з виборцями )
09:18 - Ольга Богомолець Крок вперед і два назад.. Це звичайний маршрут для непрофесійних команд :( час втрачаємо, помирають і страждають люди......

Крок вперед і два назад..
Це звичайний маршрут для непрофесійних команд :(
час втрачаємо, помирають і страждають люди...

Минздрав Украины: право на ошибку
racurs.ua
( Ольга Богомолець )
09:13 - Serhii Mohyla Jaanika Merilo, це визнання, мої вітання =) Зранку переглянув відео незрозумілого "чувака" котрому Ви не даєте жити своєю діяльніс...

Jaanika Merilo, це визнання, мої вітання =) Зранку переглянув відео незрозумілого "чувака" котрому Ви не даєте жити своєю діяльністю. Точніше представника тих людей, котрим Ви не даєте пиляти і бюрократизувати. І все не так і все не те, причепилися до зовнішності та назв посад, що є свідченням відсутності реальних претензій.
Ви розумна, дієва, красива та щира жінка, дякую Вам за все, що Ви робите в нашій країні незважаючи на безліч перешкод. Вибачте пройдисвітів, не зважайте, зберігайте спокій та продовжуйте лупати сю скалу. Щиро дякую.

#thanksjaanika

( Serhii Mohyla )
09:01 - Дмитро Золотухін Цікаво, на формальних посадах внутрішньої політики РФ взагалі є хоч одна людина не з ФСБ?...

Цікаво, на формальних посадах внутрішньої політики РФ взагалі є хоч одна людина не з ФСБ?

( Дмитро Золотухін )
08:54 - Міністерство освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила втрату науково-дослідного судна та фінансування досліджень з Президентом Німецького дослідницького співт...

Лілія Гриневич обговорила втрату науково-дослідного судна та фінансування досліджень з Президентом Німецького дослідницького співтовариства

Україна хоче поновити спільні з Німеччиною проекти у сфері морських досліджень. Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич Lilia Hrynevych під час зустрічі з Президентом Німецького дослідницького співтовариства Петером Штрошнайдером.

Детальніше тут:...
https://goo.gl/YDboM6

( Міністерство освіти і науки України )
08:51 - Патрульна поліція України Закидав яйцями пам'ятну дошку Героя Небесної сотні: патрульні Рівного затримали ймовірного вандала Вранці 23 квітня патрульні отри...

Закидав яйцями пам'ятну дошку Героя Небесної сотні: патрульні Рівного затримали ймовірного вандала

Вранці 23 квітня патрульні отримали повідомлення про чоловіка, що закидав яйцями пам'ятну дошку Героя Небесної Сотні Олександра Храпаченка на вулиці Волинської Дивізії.

Заявник додав: "Я схопив цього чоловіка, але він вирвався та втік у невідомому напрямку". Також громадянин назвав поліцейським прикмети втікача.

...

Незабаром інспектори затримали схожого за описом чоловіка. Заявник підтвердив: він намагався зупинити саме цього чоловіка.

61-річного затриманого, який, ймовірно, осквернив пам'ятну дошку, доставили до відділу поліції для з'ясування усіх обставин події слідчими.

( Патрульна поліція України )
08:50 - Державна фіскальна служба України Сірий імпортер намагався зменшити вартість вантажівки на 4 млн грн В пункт пропуску «Краківець–Корчова» смугою руху «червоний кори...

Сірий імпортер намагався зменшити вартість вантажівки на 4 млн грн

В пункт пропуску «Краківець–Корчова» смугою руху «червоний коридор» заїхав вантажний автомобіль «Volvo» 2010 року виготовлення, оснащений бетононасосом під керуванням громадянина України. Згідно товаросупровідних документів автомобіль переміщувався з Чеської Республіки на адресу ТзОВ м. Києва, його вага зазначена 16 450 кг, а вартість становить – 1,4 млн грн.

З метою з’ясування всіх обставин здійснення цієї по...ставки товару в Україну Львівська митниця ДФС скерувала низку запитів, за відповідями на які встановлено, що насправді автомобіль було придбано у Нідерландах за 190 тис євро (згідно з курсом НБУ на день придбання – майже 5,5 млн грн).

У Польщі водієві було надано документи, за якими вартість авто становить 1 413 554,37 грн., а його вага брутто зазначена 10 544 кг. Також працівники митниці додатково зважили автомобіль та встановили, що його справжня вага – 38 000 кг.

На виклик митниці для надання пояснень щодо цієї операції, керівник компанії-відправника не з’явився.

Таким чином, керівник компанії відправника, намагався перемістити через митний кордон України товар з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо його ваги та вартості.

Такі дії мають ознаки порушення правил Митного кодексу України. Вантажний автомобіль вилучено. Справу скерують до суду.

( Державна фіскальна служба України )
08:39 - Сеничак Михайло Пройшло два роки... Можу повторити хоч кожен день: "Квіти. Діти. Діти - квіти!"...

Пройшло два роки... Можу повторити хоч кожен день:
"Квіти. Діти. Діти - квіти!"

( Сеничак Михайло )
08:39 - Сергій Власенко Мене завжди "трошки дратує" ситуація, коли хтось говорить від чийогось імені. Як правило не маючи на це жодних повноважень та не р...

Мене завжди "трошки дратує" ситуація, коли хтось говорить від чийогось імені. Як правило не маючи на це жодних повноважень та не розуміючи про що говорить. "Я хочу сказати від всього громадянського суспільства", "мене уповноважив сказати це весь народ", "я представляю думку всіх юристів" тощо, тощо, тощо... Деколи так і хочеться спитати:"А у Вас і довіреність є?" Але це в мені говорить в'їдливість колишньго адвоката. :-) А дискусія з такими "представниками", після проголо...шення ними тез про, наприклад, реформування судової системи, як правило іде за наступним сценарієм: "Скажіть будь-ласка, пане "представник всіх юристів", а у скількох судових справах Ви особисто приймали участь?". "Ну...... ну..... (очевидно що робить підрахунок) у 5-ти. (Потім радо посміхається і продовжує). Ні, ні у 6-ти ! Як же ж я забув про одну справу? Але я добре знаю, як працює судова система і мої ідеї по реформуванню підтримують всі юристи". "Дякую. Прошу мене вибачити, але не думаю, що зможу оцінити Ваші напрацювання".

Говоріть від себе. Напрацьовуйте власний досвід. Будьте професійними. Всім гарного дня.

( Сергій Власенко )
08:37 - Микола Кучер 31 рік тому, в цей день, сталася найбільша за всю історію ядерної енергетики катастрофа – вибухнув 4 блок Чорнобильської АЕС. Але...

31 рік тому, в цей день, сталася найбільша за всю історію ядерної енергетики катастрофа – вибухнув 4 блок Чорнобильської АЕС. Але Чорнобиль - не лише технологічна катастрофа. Це і людська катастрофа, вплив якої відчутний і сьогодні. 26 квітня 1986 року – день, який раз і назавжди змінив долі сотень тисяч сімей. Від аварії постраждало 7% населення України. Однак, число жертв можна визначити лише приблизно. Це не лише загиблі працівники АЕС та пожежники, військовослужбовці т...а цивільні особи, які брали участь в ліквідації наслідків аварії, але й мешканці численних містечок і сіл, що піддалися радіоактивному забрудненню.
Через вибух реакторів із сільськогосподарського користування було виведено близько 5 млн га земель, довкола АЕС створена 30-кілометрова зона відчуження, знищені (закопані важкою технікою) сотні дрібних населених пунктів. Територія зони відчуження, умовно кажучи, десятикілометрова від станції зона, ніколи більше не буде заселена людьми. Ніколи туди не повернеться життя.
Сьогодні по всій країні пройдуть мітинги-реквієми пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Вшанувати пам'ять загиблих та померлих внаслідок страшної аварії на ЧАЕС - обов’язок кожного з нас. Ціною їх життя ми винесли урок на майбутнє. Це непомірно дорога ціна і ми пам’ятаємо про це.

( Микола Кучер )
08:37 - Alexey Kucherenko Вчера был в Тернополе. Город поразил. Проводил встречу в большом зале. Говорил о стратегии и тактике будущей реформы. И о нынешних...

Вчера был в Тернополе.
Город поразил.
Проводил встречу в большом зале.
Говорил о стратегии и тактике будущей реформы.
И о нынешних "реформаторских" фрикциях....
На 12-й минуте почувствовал, что большинство зала не понимает в принципе, о чем идёт речь. Начал лихорадочно соображать - что не так?!
Спросил - сколько в зале субсидиантов и сколько их в городе.
65 процентов!!!!!!
В городе Тернополь - 12 процентов домов со счетчиками.
В городе Тернополь - 40 процентов людей в домах с индивидуальными газовыми котлами. Мэрия навыдавала тайком разрешений в 2010-2013.
В городе Тернополь - наименьшие доходы в Украине на домохозяйство.
В городе Тернополь 12 домов в год провели какое-то подобие "модернизации" под "тёплые кредиты". Из тысячи.
Они реально не знают, что делать дальше.
Счётчики ставить не хотят, поскольку вырастут счета.
Но в городе Тернополь спокойствие - субсидии притупили все эмоции.

Запомните.
Только враги Украины могли придумать такую ловушку с субсидиями!
Не знаю, сколько они ещё продержатся и где они будут скоро со своими чемоданами, на которых они сидят.

Но разгребать это кому-то будет во много раз сложнее.
В доме, в котором половина населения на субсидиях никакой "реформы" произойти не может по определению.
И в стране тоже!

С содроганием вспомнил про всяких разных "экспертов" Гавлюков, Гойко, Гайды и им подобных.
Я бы их своими руками ...

Гройсман, Коболев, Витренко хоть понимаю, за что они это творят. И куда они будут бежать.
А эти за три копейки обслуживают и лижут, клоуны.

Сегодня во Львове.
А завтра буду рассказывать представителям Еврокомиссии про свои впечатления и про их "подопечных".

( Alexey Kucherenko )
08:35 - Ігор Бриченко Сьогодні активізувалися противники партії «Народний Фронт» тріумфуючи на судових засіданнях проти Маргарити Капусти та Миколи Март...

Сьогодні активізувалися противники партії «Народний Фронт» тріумфуючи на судових засіданнях проти Маргарити Капусти та Миколи Мартиненка, та будь яким газетним вирізкам.
Я, як народний депутат України від партії «Народний Фронт», продовжую підтримувати ціннісні орієнтири партії та безпосередньо її керівництво.
Повторюсь, Маргарита Капуста в нашій команді з початку створення партії. В 2010 році вона одна з небагатьох змогла пройти в депутатський корпус обласної ради по мажо...ритарному округу від тоді новоствореної партії опозиційної до уряду януковича. Очоливши УОЗ Миколаївської ОДА вона гідно проводила урядові реформи, хоча це і було однією з причин, чому на неї зараз сиплються камені. Маргарита гідна та добропорядна людина, яку я підтримував и підтримую.
Щодо Миколи Мартиненка, то я пишаюсь знайомством із цією людиною! Це справжній державний діяч, який в 2016 році, знаходячись на посаді народного депутата України, відмовився від депутатської недоторканості. І зараз, коли продовжуються судові тяжби, він не втрачає свідомості, на втікає на лікарняний та не сідає в інвалідний візок, а тримається гідно, як і повинна себе вести гідна та законослухняна людина.
А щодо тих, хто наразі розпускає плітки та звинувачення, хочу запитати: А судді хто? Ті що, обіймаючи посади при Круглові та возили тітушек на Майдан, ті хто злякався «приїжджих бандерівців», та потім втратили посади у зв’язку із дією антикорупційного законодавства та їх поплічники?
Нагадаю, що політична партія «Народний Фронт» відмовилася від участі у виборчому процесі в 2015 році, щоб продовжувати провадити та підтримувати державні реформи. В той час до рад зайшли старі-нові перефарбовані депутати, та трошки нової крові, тому не дивно, що зараз ми зіткнулися з тотальним небажанням на місцях підтримувати децентралізаційні процеси, реформи медицини та освіти. І все це гарно прикривається політичною маніпуляцією та пошуком цапів відбувайлів. Але реформи діють, і з цим вони нічого зробити не зможуть!
Повторюю і буду повторювати: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Є МОНОЛІТОМ! КОМАНДОЮ ДЛЯ ВАЖКИХ ЧАСІВ, ЯКА ЗДАТНА ПРОВОДИТИ РЕФОРМИ, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ВСІ КРИКИ ТА БРУД ВІД ОПОНЕНТІВ! МИ СИЛЬНІ, БО МИ ЄДИНІ У ІДЕЯХ ТА ЦІЛЯХ. ЛІДЕР ПАРТІЇ АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК, МІНІСТРИ АРСЕН АВАКОВ, ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ, ВОЛОДИМИР ОМЕЛЯН, НАРОДНІ ДЕРУТАТИ ТА ПРЕДСТАВНИКИ ПАРТІЇ НА МІСЦЯХ.
А МЕТА НАША – ЦЕ ПРОЦВІТАЮЧА УКРАЇНА ЦІЛІСНА ТА СУВЕРЕНА, ЯКА ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМИ ДІТЬМИ ТА ДОСЯГНЕННЯМИ, ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЖИТТЯ НЕ В ОБРАНОЇ КАСТИ, А ДЛЯ ВСІХ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ!

( Ігор Бриченко )
08:27 - Народний Контроль Львів Пам"ятаймо....... ( Народний Контроль Львів )
08:00 - Віктор Галасюк Зустрівся у Вашингтоні з давнім другом та земляком з Дніпра Vitaliy Dubil. Пишаюся дружбою з ним! Віталій працює тут в IFC і парал...

Зустрівся у Вашингтоні з давнім другом та земляком з Дніпра Vitaliy Dubil. Пишаюся дружбою з ним! Віталій працює тут в IFC і паралельно разом з другом з Запоріжжя заснував унікальний гуманітарний проект "Підтримка Лікарень України" ("Support Hospitals in Ukraine" http://www.facebook.com/ua.hospitals).

Їх команда збирає в США та пересилає в Україну великі партії медичного обладнання, необхідного українським лікарням. Безцінна допомога, особливо під час військової агресії прот...и України на Сході.

Медичне обладнання ретельно відбирається за допомогою проекта C.U.R.E., комплектується та пересилається в Україну коштом волонтерів. Віталій з командою проекта вже надали допомогу лікарням Дніпра, Києва, Запоріжжя та інших міст на понад 1 500 000 дол. США! Разом з партнерами готують нову партію до відправки на початку літа.

Тут інтерв'ю Віталія з історією проекту - http://dnipro.depo.ua/…/transatlantichne-volonterstvo-dnipr….

Переважна більшість тих, хто жертвує кошти на підтримку проекту - українці, які живуть в США. Цей проект заслуговує на популяризацію та всебічну підтримку з українського боку - https://bitly.com/ua-hospitals!

Слава українським волонтерам!

( Віктор Галасюк )
07:51 - Тарас Козак Допис для апологетів #зради Хочу вчергове вас розчарувати. Тих вас, хто повторює, як мантру, що "нічого не змінюється" і "реформи ...

Допис для апологетів #зради

Хочу вчергове вас розчарувати. Тих вас, хто повторює, як мантру, що "нічого не змінюється" і "реформи не йдуть".

Вже загальновідомо, що однією з найуспішніших реформ в Україні стали нові державні закупівлі - Система публічних електронних закупівель ProZorro (лідери проекту Olexandr Starodubtsev та Max Nefyodov, технічна і фінансова підтримка Transparency International Ukraine, неймінг від Vladyslav Rashkovan).

...

Приблизно рік тому в мізках держслужбовців-реформаторів та громадських активістів кристалізувалася ідея використати цінності та принципи Системи #ProZorro в інших царинах. Так виник проект ProZorro.Продажі. Метою є прозора, швидка і ефективна реалізація державного та комунального майна. А також запобігання корупції завдяки централізації даних, громадському контролю та розширенню кола покупців. До перевіреного партнерства активістів з Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Transparency International долучилися Національний банк України та Deposit Guarantee Fund. Вирішили, що "пілотом" буде продаж кредитів та майнових прав, яких накопичилося на сотні мільярдів гривень у Фонді гарантування вкладів.

Раніше продаж таких активів здійснювався через певний майданчик, обраний за незрозумілими принципами. Доступ до інформації про об'єкт продажу мали, нерідко, лише кілька осіб. Звісно, активи продавалися за мінімальними цінами. Корупція процвітала, а деякі причетні особи озолотилися за рахунок державних збитків. Як це раніше було і в держзакупівлях.

Сьогодні можна впевнено сказати, що є #перемога. Досягнення і успіхи очевидні. Oleksii Sobolev, лідер проекту нового ProZorro, на своїй сторінці у Фейсбуці (підпишіться на нього, до речі) пише детальні щотижневі звіти. Менше ніж за один рік зроблено надзвичайно багато, читайте подробиці на сайті prozorro.sale.

Відзначу лише, що оголошені продажі майна та інших активів ФГВФО на десятки мільярдів гривень. Кожен громадянин зі свого комп'ютера чи смартфона може бачити всі лоти з детальним описом. Кожен може взяти участь і щось собі купити. Підключитися дуже просто - через будь-який з десятків майданчиків, акредитованих Системою.

Держава вже отримала сотні мільйонів гривень доходів. Щотижнево ставляться нові рекорди з обсягів реалізації та кількості продажів.

До проекту долучаються міста, міністерства, інші державні органи та держпідприємства, які продають непотрібне майно. Проект набирає потужності. Сподіваюся, що незабаром через майданчики #ProzorroSales продаватимуться і самі державні підприємства.

Без перебільшення, Система Prozorro.Продажі стає новим символом успіху реформ.

PS Поширюйте, будь ласка, цей допис і #перемоги стане більше

( Тарас Козак )
07:41 - Олексій Гриценко Олежка там, а мы здесь... никакие слова не оправдывают то, что происходит у нас после Майдана, то что мы его ещё не вытянули. У н...

Олежка там, а мы здесь...
никакие слова не оправдывают то, что происходит у нас после Майдана, то что мы его ещё не вытянули. У него отобрали самое важное в жизни, а мы плачемся от того, что какие то пи..сы не дают нормально нам жить..
недавно был форум в Днепре, который назывался "Валить нельзя остаться"... и как бы надо было решить, где ставить запятую.. так вот пока не вернётся Олег и многие другие, кто отдал самое дорогое из за нас с вами, пока мы не сделаем то, ради че...го он это делал, ВАЛИТЬ НЕЛЬЗЯ! Надо бороться и менять нашу страну ради детей.

P.S. Iryna Gerashchenko, Валерій Чалий (Valeriy Chaly), Dmytro Shymkiv, вы на высоких должностях в том числе благодаря Олегу, который в тот момент, когда делились портфели занимался выходом наших патриотов военных вместе с Anna Sandalova. Не слышно и не видно сейчас ваших усилий по его освобождению..

P.S.2 странным образом у нас в стране себя свободно чувствует человек, который стоит за организацией по сути того, что погибли люди на майдане и на востоке. Более того ему дали свободно развернуть большие финансовые потоки.. а в стране, где президент - его кум, в тюрьме сидит Олег по придуманной статье и не может видеть и воспитывать своих детей.

( Олексій Гриценко )
06:53 - Tetiana Montian ТРИДЦЯТЬ ОДИН РІК НАЗАД :( Пам’ятаю, що був вихідний, але чутки поповзли з самісінького ранку, і мама, яка працювала вчителькою фі...

ТРИДЦЯТЬ ОДИН РІК НАЗАД :(

Пам’ятаю, що був вихідний, але чутки поповзли з самісінького ранку, і мама, яка працювала вчителькою фізики, дала мені ключ від свого кабінету в школі та послала за лічильником Гейгера.

Коли я принесла лічильник, вона сумно подивилася на показники та сказала: "Жах! Бідні люди там в Прип’яті!"

...

https://ru.wikipedia.org/wiki/Авария_на_Чернобыльской_АЭС

А зараз в Україні ще 15 таких станцій, а рулять Україною найдегенеративніші дегенерати у Всесвіті, яких піднесло майдаунним соцільним ліфтом :(

БІЙСЯ, СВІТ!

Майдауни в таких країнах, як наша - це смертельна загроза всьому людству! :(

https://www.youtube.com/watch?v=ttpzZXDNKQ8

Наймоторошніша телефонна розмова 20го століття
www.youtube.com
( Tetiana Montian )
06:30 - Taras Berezovets В конце минувшей недели посетил Николаев по приглашению замечательного человека Тарас Кремінь. Приехал не с пустыми руками, а с пр...

В конце минувшей недели посетил Николаев по приглашению замечательного человека Тарас Кремінь. Приехал не с пустыми руками, а с презентацией книги Аннексия: остров Крым. Мало кто знает и помнит, но первое и во многом решающее поражение Русская весна потерпела именно здесь, на юге. В городе, который многие считали оплотом пророссийских сил. На трех встречах, а в особенности на финальной, было много людей, не просто помнящих, а и участвовавших в событиях весны 2014 года. Пришло... много крымских военнослужащих, из 36-й отдельной бригады морской пехоты и Сакской авиабригады. Военные уточнили важные данные по событиям февраля-марта 2014 года, которые попадут уже во второе дополненное издание Аннексии. О многих пока неизвестных николаевских героях еще предстоит написать. Это будет уже отдельная книга о конце Русской весны. Еще в Николаеве единственный в восточной Европе Музей судостроения и флота. К слову, размещается в бывшем штабе Черноморского флота до его перевода в Севастополь. Такая вот трогательная связь с нашим Крымом.

( Taras Berezovets )
05:27 - Олексій Резніков Друзі,майте на увазі. Зверніть увагу на дати....

Друзі,майте на увазі. Зверніть увагу на дати.

( Олексій Резніков )
01:33 - Денис Казанский Электричка Дебальцево-Иловайск - теперь международный поезд. Потому что следует он через границу соседней гордой республики ЛНР. ...

Электричка Дебальцево-Иловайск - теперь международный поезд. Потому что следует он через границу соседней гордой республики ЛНР.

Главная хохма при этом, что и Дебальцево, и Иловайск - это Донецкая область. Но в пути железная дорога немного залезает на территорию Луганщины, где проходит через Чернухино. Поэтому даже тех, кто просто путешествует в пределах ДНР, будет теперь трясти луганская таможня. Вдруг какая-то бабка решит провезти в Чернухино пять кило куриных потрошков, и не заплатит Игорю Венедиктовичу его долю в 10 рублей?

Блядь, как же это нечеловечески смешно.

( Денис Казанский )
01:20 - Slava Rabinovich #БетоннаяСтена для богатых Ну вот, из первых, как говорицца, уст. Есть у меня знакомый, который в начале 2000-х приобрёл 6 га на «...

#БетоннаяСтена для богатых

Ну вот, из первых, как говорицца, уст.

Есть у меня знакомый, который в начале 2000-х приобрёл 6 га на «Рублёвке». Думая, что «жизнь удалась», на 6 га он построил 7 построек, включая банный дом – вы бы видели «эти бани»! Я там бывал. В этих банях не хватало только Юлия Цезаря. Или Калигулы. С конём Инцитатом.

...

К 2013 году мой знакомый прозрел и захотел «сибаса побыстрей». Благо все его соседи прозрели ещё 24 сентября 2011 года и с тех пор уже «сибались побыстрей». Итак, в 2013 году мой знакомый выставил всю свою фазенду на продажу за 52 миллиона долларов. И даже успел войти в жёсткий торг с потенциальным покупателем, который тогда давал 48 миллионов долларов наличными.

Жаба фраера сгубила, и обе стороны никак не смогли сойтись посередине, на 50 миллионах долларах. Покупатель не захотел уступать, продавец тоже, и мой знакомый не продал это своё хозяйство за 48 миллионов долларов самого настоящего «грина».

Потом последовал крымнаш, санкции, обвал рубля и бетонная стена. Знаете, за сколько он всё это сейчас продаёт и не может продать?

За 12 миллионов долларов. И не может продать. За четверть от того предложения не может продать!

Среди «Большой Четвёрки» фирм – Ernst & Young, PricewaterhouseCoopers, Deloitte и KPMG – есть департаменты «corporate finance». У всех. Они занимаются, в том числе, оценкой частных бизнесов. Типа, малых и средних. Они завалены предложениями о продаже. Покупателей нет. От слова «совсем».

Недавно я ездил в Подольск. Поездка в Подольск из Москвы – это как поездка из Москвы в аэропорт Домодедово. Примерно то же расстояние. Ездил я к ребятам, которых знаю давно – они занимаются поставками мрамора в Россию. Для целей ремонта и отделки разных объектов недвижимости. Очень профессиональные люди. Они знают о мраморе всё, что можно знать в глобальном смысле, в мире. Ну так вот: продажи дорогого, редкого, элитного мрамора упали до нуля. До нуля. Но зато возросли продажи дешёвых гипсовых статуй всяких там львов, тигров, медведей и собак, сделанных в Китае. Дешёвых таких статуй и статуэток, в основном – для сада. Садовая такая cheesy скульптура, для идиотов. И, чтобы не выйти из бизнеса, они начали возить это дерьмо из Китая в промышленных объёмах. Изменилась и клиентура. Вместо нормальных клиентов, вроде меня, ориентированных на мрамор, они теперь обслуживают чиновников, ФСБшников, военных… и… внимание… попов. Да, попов в рясах. Благословил очередную Бугатти Вейрон – и можно гипсовую статую льва приобрести, чтобы вход в загородный дом охраняла. Попадье нравится, чё!

Вот в такую конструкцию превратили Россию путлер и его ОПГ.

( Slava Rabinovich )
Найактуальніші новини Хмельницького та Хмельницької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Хмельницький, репортажі з місця подій Хмельницького, економіка Хмельницької області, політика Хмельницький, культурне життя, спорт в Хмельницьку.