Хмельницький Live

   
00:56 - Юрий Бутусов Россия перебросила на границу с Украиной части, вооруженные новой модификацией танков Т-72Б3 образца 2015-го года, с усиленной защ...

Россия перебросила на границу с Украиной части, вооруженные новой модификацией танков Т-72Б3 образца 2015-го года, с усиленной защитой по опыту войны в Украине.

Основу танкового парка РФ составляют модернизированные советские Т-72. С точки зрения "стоимость-эффективность", для локальных войн на границах РФ такая модернизация вполне оправданна. Разрекламированными танками Т-90 в РФ перевооружили всего несколько батальонов. И даже новые Т-14 "Армата" планируется поставлять в в...

( Юрий Бутусов )
00:01 - Юрий Касьянов Сегодня белорусская оппозиция вышла в Минске отпраздновать День Воли. Задержания начались ещё до начала акции, и за пару часов всё...

Сегодня белорусская оппозиция вышла в Минске отпраздновать День Воли. Задержания начались ещё до начала акции, и за пару часов всё было кончено. ОМОН показательно-жестоко - как всегда - зачистил улицы белорусской столицы от нежелательного элемента. На фото - типичный враг государства в Республике Беларусь (РБ).

В 1991 году, получив лейтенантские погоны, я попал по распределению в разведполк, дислоцировавшийся в Щучине, недалеко от Гродно. Там встретил распад Союза, и стал сви...детелем вялой белорусской независимости. Шушкевичи с Кебичами не понимали, что делать со свалившемся им на голову счастьем государственности. Время было серое, беспросветное - безработица, инфляция, коррупция, бандитизм. Как везде в начале девяностых.

И вдруг, на фоне всей этой серости Александр Лукашенко ворвался в белорусскую политику. Он был ярким колхозником, прикидывался своим в доску парнем, разоблачал казнокрадов и бесталанных управленцев. Обещал порядок, работу, светлое будущее и золотые горы. А в итоге оказался тёмным диктатором, захватившем власть в стране на десятилетия.

За серыми всегда приходят чёрные. Если народ тупо верит в чудеса.

( Юрий Касьянов )

25 березня 2017
23:55 - Kateryna Handziuk Ромина звична рубрика #доїхало...

Ромина звична рубрика #доїхало

Roman Sinicyn
nt.org.ua
( Kateryna Handziuk )
23:12 - Сергій Іванов Загальний наркоз. Дієвий спосіб вимкнути реальність і відпочити у наш гіпердинамічний час. Ще мов надмуханий, але, слава Ісу, опри...

Загальний наркоз. Дієвий спосіб вимкнути реальність і відпочити у наш гіпердинамічний час. Ще мов надмуханий, але, слава Ісу, опритомнів.

Синку, ти мені снився.

( Сергій Іванов )
23:05 - Andriy Kobolyev Приблизно в цей самий час три роки тому я вийшов з будівлі КМУ в статусі новопризначеного голови "найкращої" в Україні компанії. ...

Приблизно в цей самий час три роки тому я вийшов з будівлі КМУ в статусі новопризначеного голови "найкращої" в Україні компанії.

Навряд чи я зможу сьогодні пригадати весь спектр емоцій, які я тоді відчував, але точно пам'ятаю, що в голові була чітка і зрозуміла картина ситуації:
До нас прийшла війна.
Нам потрібна перемога....
Ворог - там, свої - тут.
Своїх було багато.

Ці три роки дали мені широку можливість переоцінити термін "свої". Вимушений вкотре констатувати, що ми не унікальні і в цьому аспекті: закони людських відносин, які вважаються загальноприйнятими в Західному Світі, так само працюють в Україні. Ситуативні альянси, союзи як проти чогось, так само й заради чогось, та інші штучні конструкції - дуже вразливі та недовговічні. It's not a question of if, but a question of when:)

За одного унікального (щонайменше ось в цьому моєму трирічному досвіді) виключення: спільні цінності. Жодна команда не зможе перемогти без них - спільних та щирих. Навіть коли війна.

І тому сьогодні я хочу ще раз подякувати тим, хто поряд саме через спільні цінності. Ми пройшли цей непростий шлях саме завдяки ним. І ми здолаємо ще багато цікавих шляхів. Разом. З вічливою посмішкою:)

( Andriy Kobolyev )
23:02 - Пилип Духлій Ну чо, можно меня поздравить. Дорос. Запустили против меня ботоферму. Пока в щадящем режиме. Если будете где-то видеть что-то подо...

Ну чо, можно меня поздравить. Дорос. Запустили против меня ботоферму. Пока в щадящем режиме. Если будете где-то видеть что-то подобное - скидывайте плиз.

При этом те, кто кричат про порохоботов ничего такого у себя почему-то не находят.

( Пилип Духлій )
22:55 - Мар'яна П'єцух Смішне про стереотипи. Продовжую етноекспедицію Донбасом)) Донеччанка Людмила Огнєва, відома і титулована вишивальниця-дослідниця...

Смішне про стереотипи.
Продовжую етноекспедицію Донбасом)) Донеччанка Людмила Огнєва, відома і титулована вишивальниця-дослідниця виставка якої мандрує Україною згадала цікавий епізод, коли в 2016-му в Івано-Франківську на відкриття її виставки прибігли якісь хлопці в чорному розбиратися , що за сепаратистка приїхала, а перед тим організатори виставки прибрали з афіші назву виставки "Культурний простір Донеччини", назвавши якось абстрактно про вишивку, щоб не "маячити" Доне...ччиною.
Від хлопців в чорному тоді врятував хрест Степана Бандери. Це нагорода, яку колись вручили Огнєвій, і яку вона завбачливо взяла з собою і повісила біля своїх експонатів.
Виставка вже відбулась в багатьох містах. На Великдень пані Людмила планувала робити виставку у Львові. Їй запропонували її організувати львівський Союз Українок , але вже два місяці на зв'язок не виходять. А пані Людмила вже встигла відмовити людям з Дніпра, які так сам пропонували зробити виставку на Великдень.
Якщо ви знаєте когось, якісь ГО, хто б допоміг організувати виставку у Львові і оплатити купе, щоб повезти всі експонати та бюджетне проживання (харчуватися пані Людмила обіцяє за свій рахунок), то дайте знати.

( Мар'яна П'єцух )
22:52 - Анатолий Вершина 24 березня у нашому місті пройшла перша весняна толока. Працівники підприємств та установ, учні та просто небайдужі павлоградці зр...

24 березня у нашому місті пройшла перша весняна толока. Працівники підприємств та установ, учні та просто небайдужі павлоградці зробили свій внесок в наведення порядку на території міста.
Разом зі своїми колегами ми допомагали працівникам комунальних підприємств прибирати, рівняти землю для майбктніх клумб та висаджували дерева у Дитячому парку.
Працювали завзято та з натхненням. Хотілося б, щоб кожний павлоградець зрозумів, що ми самі робимо наше місто кращим. Спільний результат залежить від кожного з нас.

( Анатолий Вершина )
22:50 - Vitaliy Deynega Приятно так вот потроллить сепаров у них в тылу. Они правда потом огрызаются за комуналку. Бывает... Вон мото с гиви ее вообще бол...

Приятно так вот потроллить сепаров у них в тылу. Они правда потом огрызаются за комуналку. Бывает... Вон мото с гиви ее вообще больше не платят

И вы не будете. Следующий раз это будут не карты, уроды

Roman Sinicyn
nt.org.ua
( Vitaliy Deynega )
22:49 - Татьяна Рычкова Тот редкий случай, когда я прошу репост. Мартин Брест: Закон 6172.... Шо тре? Репост. С текстом "#Надоподписать". Большой. Массовы...

Тот редкий случай, когда я прошу репост.

Мартин Брест:

Закон 6172....
Шо тре? Репост. С текстом "#Надоподписать". Большой. Массовый. Военный репост. Хуярим.
Я вам доповидаю, если все получится - то
мы пошлем нахер е-декларирование для:
• військовослужбовців строкової військової служби,
• військової служби за призовом під час мобілізації,
• військової служби за контрактом осіб рядового складу,
• військової служби за контрактом осіб сержантського і старшинського складу,
• військової служби за контрактом осіб молодшого офіцерського складу,
• військової служби (навчання) курсантів вищих військових навчальних закладів а також вищих навчальних закладів, які мають у своєму складі військові інститути, факультети військової підготовки, кафедри військової підготовки, відділення військової підготовки.

П.С. Для адептов "фейсбук не решает" - проверим?

( Татьяна Рычкова )
22:46 - Антон Ходза Сєпаракам, пропагандонам та терористам - карти з доставкою додому. Рідкій гниді - Книріку (NewsFront), доставили карти до під'їзду...

Сєпаракам, пропагандонам та терористам - карти з доставкою додому.

Рідкій гниді - Книріку (NewsFront), доставили карти до під'їзду.

Roman Sinicyn
nt.org.ua
( Антон Ходза )
22:40 - Сергій Іванов Даруйте, що трохи зіпсував вечір російсько-української дружби, який вчора намагалися влаштувати російські політичні мігранти і дея...

Даруйте, що трохи зіпсував вечір російсько-української дружби, який вчора намагалися влаштувати російські політичні мігранти і деякі українські політики.

Я не вірю Росії, не вірю росіянам, не вірю у ймовірність відновлення з ними цивілізованих відносин, адже не можна мати цивілізовані стосунки з нецивілізованими формами життя, які не розуміють фундаментальних загальнолюдських правил співіснування.

"Путін - наш спільний ворог", - театрально заламують кисті російські опозиціо...нери. Маячня. Путін - ворог України, який очолює військову інтервенцію. Для гемофілійної російської опозиції він - політичний конкурент, якого треба прибрати, щоб далі пафосно розмірковувати на теми а-ля "Крым - не бутерброд с колбасой".

Чому ми мусимо допомагати росіянам чубитися, переховувати їх у себе, я не розумію. Чому держава розкидується українськими паспортами, як непотребом? Хто, в біса, вигадав нісенітницю, що ми мусимо забрати в Україну всіх ніби притомних, і, головне, хто оцінює ступінь притомності російських ренегатів?

Виняток - участники війни, але вони здебільшого не дуже вибагливі і особливих преференцій не вимагають. Хто, як не вони, має право на спрощену процедуру отримання громадянства? Натомість відбувається натуралізація відверто незрозумілих людей, яким відверто плювати на Україну.

Далі.

Мене не припиняє дивувати наша повальна меншовартість. Учора аудиторія буквально викупала росіян в оваціях, я вже не кажу про рівень підтримки. Окей, я розумію: наші політики остогидли, але ж ми самі їх обрали, і не так давно, до речі. По-друге, які б вони не були, це не є причиною вважати московських перебіжчиків месіями. Ми можемо робити що завгодно з нашими політиками, але міняти їх на російських - це безглуздя. У мене виникало стійке враження, що якби хтось заніс до студії раку з мощами Романових, то половина студії побігла б прикладатися до неї, співаючи "Боже, царя храні".

Шановні мої співвітчизники. Дозволю собі одну пораду. Вчіть історію, майте гідність. Інакше цей синдром підсвідомого кріпацтва ніколи нас не облишить. І пам'ятайте: Росія, ця геополітична купа лайна, вважатиме себе імперією до тих пір, поки її сприйматимуть як імперію.

Якщо цього не зробити, вже найближчим часом українською столицею стане Торонто. Бо тут України просто не залишиться.

Право на владу за 23 березня 2017 року

Все про вбивство російського перебіжчика Вороненкова. Дивіться, слухайте, робіть висновки.

Суб'єктивні враження напишу на Сергій Іванов.

www.youtube.com
( Сергій Іванов )
22:37 - Bohdan Kutiepov Виходиш такий після роботи купити броколі – і знімаєш, як п'яний мажор стріляє пацану в ногу. Будні... Скоро відео буде. ...

Виходиш такий після роботи купити броколі – і знімаєш, як п'яний мажор стріляє пацану в ногу. Будні...
Скоро відео буде.

У центрі Києва сталась стрілянина: є поранений
hromadske.ua
( Bohdan Kutiepov )
22:37 - Віктор Галасюк Хочеться по-справжньому поміняти важливі речі. Не по-новому, не по-старому, а по-справжньому. Поміняти "правила гри", економічну ...

Хочеться по-справжньому поміняти важливі речі. Не по-новому, не по-старому, а по-справжньому.

Поміняти "правила гри", економічну модель і соціальний баланс в країні.

Щоб не міняти владу кожний рік не тому що немає на кого, а тому що не потрібно.

...

Щоб не бачити вчергове як "нові" урядовці тягнуть з собою братів, сватів і однокласників, незалежно від їх освіти, досвіду і професійності.

Щоб не читати чергову "мурзілку" чи ще гіршу пародію на неї замість серйозної програми уряду.

Щоб не червоніти, дивлячись в новинах як президент-мільярдер збіднілої країни клянчить у закордонних "партнерів" обтяжені жахливими умовами кредити, ставлячи на кон долю держави.

Щоб більше ніхто не вказував нам з закордону які торговельні угоди і з ким підписувати, що нам робити з нашім лісом, землею, промисловістю.

Щоб ща кордоном нас знали не через війну, корупцію та боксерів, а через успішні глобальні бренди, якісні товари та історію "українського дива".

Щоб ми, українці, не просто вірили а знали, що завтра буде краще ніж сьогодні, і що темне "вчора" більше ніколи не повернеться.

( Віктор Галасюк )
22:31 - Владимир Голышев интересное мировоззрение у чувака! жизнь - говно все бабы - бляди, а солнце - йобаный фонарь... "а кто не ворует?! нет, ты ответь!...

интересное мировоззрение у чувака!

жизнь - говно
все бабы - бляди,
а солнце - йобаный фонарь

...

"а кто не ворует?! нет, ты ответь! я жду!"

Порошенко, кстати, задекларировал ВСЁ (вплоть до ковров и светильников). И семья его - тоже.

( Владимир Голышев )
22:29 - Oleksiy Mushak Досить розглоге інтерв"ю про земельну реформу. Про мораторій. Я не лобіст МВФ. Я лобіст здорового глузду. Вмію рахувати. Якщо ма...

Досить розглоге інтерв"ю про земельну реформу.

Про мораторій.
Я не лобіст МВФ. Я лобіст здорового глузду. Вмію рахувати. Якщо маємо прекрасну землю, одну з найкращих у світі, і гектар її коштує тисячу доларів, а у сусідів гірша за якістю земля у 5-10 разів дорожча, – значить, ми щось робимо неправильно.

...

Про #5535 та подання до КСУ.
Я, чесно кажучи, гордий, що разом з колегами ми почали цей процес. У нас є чіткий план, ми його рухаємо. У нас є концепція, бачення… Можливо, не ідеальна, але запропонуйте, будь ласка, іншу. У нас є законопроект, є подання в Конституційний Суд,є, зрештою, публічна аргументація. А проти нас поки що – єдині аргументи: «українська земля – це свята матір, її не можна продавати». Тоді питання: а чому ж її можна в оренду здавати, якщо вона «матір»? Не зрозуміло…

http://grinchenko-inform.kubg.edu.ua/oleksij-mushak-2017-…/…

#земельнареформа

Олексій МУШАК: «2017 рік – це саме той час, коли повноцінний ринок землі необхідно запровадити»
grinchenko-inform.kubg.edu.ua
( Oleksiy Mushak )
22:29 - David Braun Про е-декларации ГО. В целом, я конечно понимаю народную поддержку поправки Чорновол. На голову ушибленная Таня, подражая Трампу,...

Про е-декларации ГО.

В целом, я конечно понимаю народную поддержку поправки Чорновол.

На голову ушибленная Таня, подражая Трампу, решила внести поправку, чтобы дать хлеба и зрелищ людям, обозлённым историями поо квартиру Лещенко и т.п.

...

Но если включить логику, то базовый принцип отчетности звучит так: отчитывайся перед тем, кто даёт тебе деньги.

Если деньги тебе даёт государство (налогоплательщики) - будь добр отчитайся.

Получаешь деньги от международной организации? Будь добр отчитайся ей. Обманул донора? Он всегда может подать в суд или полицию за мошенничество. Причём тут государство вообще?

А вот подавать е-декларацию, если ты являешься контр-агентом такого ГО - это вообще крепко ушибленным надо быть. То есть если у тебя сняли помещение - подавай декларацию. Купили у тебя кофе - декларируй. Заказали у тебя консультацию платную - получай е-декларацию. Это ведь будет прост список прокаженных, с которыми нельзя иметь дело.

Предлагаю сделать встречный законопроект. Депутатов ВР ежегодно проверять у психотерапевта, а если кто-то с ними заговорил - они тоже обязаны сразу же проходить осмотр у психотерапевта. А че? Симметричный ответ будет ведь.

P.S. И да. Моя позиция относительно деклараций - я за национальное всеобщее декларирование доходов и налоговую амнистию, чтобы появилась нулевая точка отсчёта. До тех пока это не сделали - е-декларации должны заполнять только те, кто получают деньги из государственного бюджета.

( David Braun )
22:27 - Volodymyr Boyko Вже тиждень як зник народний депутат України Євген Дейдей. На дзвінки журналістів не відповідає, у Верховній Раді та комітетах не ...

Вже тиждень як зник народний депутат України Євген Дейдей. На дзвінки журналістів не відповідає, у Верховній Раді та комітетах не з’являється, на інтерв’ю 112 каналу не прийшов, Фейсбук не оновлює. Ніхто не в курсі, що трапилось з народним обранцем? Кажуть, у нього якась депресія…

Я вже став за Євгена Сергійовича турбуватись – у народних депутатів така вразлива психіка. Бо на наступному тижні я планую оприлюднити в інтернет-виданні «Ракурс» свою другу статтю про його витівки, а він ще по першій на запитання журналістів не відповів.

( Volodymyr Boyko )
22:26 - Vasyl Sakovets Сидимо з Артём Ливушевский та згадуємо молодість, коли Тарас Чмут тільки збирався до лав ЗСУ, а в мене 15 років вислуги за плечима...

Сидимо з Артём Ливушевский та згадуємо молодість, коли Тарас Чмут тільки збирався до лав ЗСУ, а в мене 15 років вислуги за плечима, а Т9ми АТО...
Гордий, що знаю таких чуваків, що з дитинства "поранені в голову" і люблять Україну, як люблю її я!!!! Респект МОРСЬКІЙ ПІХОТІ!!!! Сергій Назаренко, Сергей Османов,Serhii Rudenko, Тарас, Ярік, Серьога, Льоха.... Мужики Ви частина тих людей, що формують нове військо!!! А ще сотні незгаданих..... Дякую

( Vasyl Sakovets )
22:15 - Владислав Бриг Тарасик каг-бы намекает: переходите на нашу сторону, у нас есть печеньки. А потом что? А потом ничего. Тарасики грантики отработа...

Тарасик каг-бы намекает: переходите на нашу сторону, у нас есть печеньки.

А потом что? А потом ничего.

Тарасики грантики отработают и всего делов-то.

( Владислав Бриг )
22:03 - Boris Javir так трохи про ніким не визнані країни. може, колись... може, і ми......

так трохи про ніким не визнані країни.
може, колись...
може, і ми...

Larry Grimm

Про регионалистов Шотландии и Каталонии все, конечно, давно знают. Но сегодня в мире существует около 120 непризнанных государств. Они пока не нанесены на офици...альную политическую карту мира, но они есть на разных континентах и даже объединены в Организацию Объединённых Непредставленных Наций (ООНН), хотя и созданы по разным причинам. Одни были организованы фермерами, не желающими платить грабительские налоги, другие — художниками и музыкантами, третьи — народами, выходящими из-под колониального гнёта... По ссылке — хороший текст о том, как #регионализм шагает по планете. Это мастрид.
http://www.bbc.com/…/151203_vert_fut_countries_that_dont_ex…

facebook.com
( Boris Javir )
21:58 - Вахтанг Кіпіані Мерщій включайте телевізійну "Історичну правду" або дивіться прямий ефір тут у ФБ. Говоримо сьогодні про крах радянської промислов...

Мерщій включайте телевізійну "Історичну правду" або дивіться прямий ефір тут у ФБ. Говоримо сьогодні про крах радянської промисловості та постання олігархічної економіки вже за незалежних часів.

( Вахтанг Кіпіані )
21:55 - Katerina Zolotareva #БлогероХак ПРАВИЛО№1: никогда не разводите внутривидовый срач при существовании межвидового. Причина – весь ваш вид в говне, а ...

#БлогероХак

ПРАВИЛО№1: никогда не разводите внутривидовый срач при существовании межвидового. Причина – весь ваш вид в говне, а вид-враг в профите.

Именно по этой причине я не включала ответку, когда по мне работали целыми кампаниями. Причем, работали по мне всегда либо грязно, либо ложью. То скрины стопкадров рукожопных эфиров по сети вертели, то шаржики у продажных имбецилов заказывали, где ложили меня в постель с человеком, отношение к которому у меня резко негативное.... Еще вот вытаскивали шестилетней давности скрины моих двух постов о недовольстве Свободой, чьи перфомансы я регулярно наблюдала по Первому каналу России (единственному из СНГ, работающему в Африке, где я тогда жила). Посты те нашли, дорисовали еще пару и давай бегать)

Хотя по всем остальным постам, что и до сих пор свободно висят, обвинить меня в украинофобии могут только имбецилы, учитывая все мои приемы там в вышиванке в и массу соответствующих постов. Да чего только мне не приписывали за все это время, что я здесь. И любовницей сразу двух олигархов я уже была. Потом была любовницей Авакова. Потом Яценюка. Потом торговала людьми. Потом меня видели в здании ФСБ в Дубае (!!!) чей-то итальянский парень. Потом я содержала эскорт-агенства (там видно людьми и приторговывала). Потом сосала за рестораны. Потом сосала за все образования. Что делала за детей – страшно подумать, ггг.

Потом обо мне великий блогер и писатель писал обиженные пасквили в желтые журналишки по мотивам сказок одного завистливого существа женского рода. В общем, набросы есть набросы. Они были, они есть, они будут. В моем личном случае, мне ничего не стоило их разбить в пух и прах. Тем более, их как правило учиняют люди, на самом деле с огромным бэкграунтом говна за спиной. Но зачем? Во-первых, глупо опускаться на уровень тех, кто именно такими вбросами мечтает до вас подняться (известный прием). А во-вторых и главных – переебашиться мы всегда успеем. Просто помните это, когда разводите срач между своими, пока враг у ворот.

Екатерина
Kateryna Zolotarova

( Katerina Zolotareva )
21:55 - Богдан Карпенко Друзі, мушу попередити, шо у всіма нами "гаряче любимого" Богдана Кутєпова почалось планове весняне загострення. У цей період він ...

Друзі, мушу попередити, шо у всіма нами "гаряче любимого" Богдана Кутєпова почалось планове весняне загострення. У цей період він може бути дуже агресивний. Віднесіться до нього, як до людини, котра має проблеми з психікою, не сперечайтесь, відповідайте посмішкою, а, тим часом, шукайте телефон "Громадського", щоб повідомити там про його поточне місце перебування, шоб Кутєпова якнайшвидше забрали назад у студію, і закрили у спеціальну кімнату, у котрій всі стіни оббиті подушками, і у котрій він нікому не загрожуватиме.

( Богдан Карпенко )
21:49 - Sonya Koshkina Читаю интервью Хуйла Corriera della Sera (одно из старейших и влиятельнейших изданий Италии). Еще в самом начале редактор спрашива...

Читаю интервью Хуйла Corriera della Sera (одно из старейших и влиятельнейших изданий Италии).
Еще в самом начале редактор спрашивает о чем он больше всего в жизни жалеет, совершал ли ошибки, повторение которых недопустимо

"Signor Presidente – chiede il direttore del Corriere della Sera , Luciano Fontana – c'è una cosa della quale si rammarica più di tutto nella sua vita, quella che lei considera un errore che non vorrebbe mai più ripetere?».

...

Хуйло и глазом не моргнуло:

Evidentemente il Signore ha costruito la mia vita in modo tale che non ho niente da rimpiangere». - "Господь так управил мою жизнь, что мне жалеть совершенно не о чем".

Не о чем. Начиная с взорванных домой, заканчивая ЛДНР, Крымом, Сирией.
Не о чем жалеть, понимаете?

П.с. А текст советую прочесть. Во-первых, там достаточно про Украину. Во-вторых, много всего для общего понимания его варварских планов на ближайшее время.
К тому же, английская версия также доступна

Putin al Corriere della Sera: «Non sono un aggressore, patto con l’Europa e parità con gli Usa»
www.corriere.it
( Sonya Koshkina )
21:49 - Олексій Павленко Вітаю з призначенням! Наталю Яресько було призначено виконавчим директором (CEO) Ради з фінансового управління та контролю для Пу...

Вітаю з призначенням!
Наталю Яресько було призначено виконавчим директором (CEO) Ради з фінансового управління та контролю для Пуерто-Рико: вона займатиметься поверненням країни до фінансової стабільності.
Перед пані Наталею постають величезні виклики, оскільки Пуерто-Рико потерпає від років фінансового дефіциту та боргової ноші.

( Олексій Павленко )
21:31 - Евгений Черняк Подлетаю к Майями. На высоте 11 тыс метров отлично работает wi-fi. В мессенджере видеозвонок , хоть и с небольшими задержками, н...

Подлетаю к Майями.

На высоте 11 тыс метров отлично работает wi-fi.

В мессенджере видеозвонок , хоть и с небольшими задержками, но работает.

...

Фейсбук доступен.

Все сайты открываются.

Пишу и думаю, для парня , который застал СССР, ездил на троллейбусе час на тренировку, ел в школьной столовой курабье за 5 коп, служил два года в армии, начинал бизнес с ноля я прошёл неплохой путь.

Я и весь Мир со мной рядом.

Боюсь даже представить, как будут летать мои дети через 20 лет.

( Евгений Черняк )
21:20 - Богдан Карпенко "Самопоміч", це була гарна спроба, але ні =)...

"Самопоміч", це була гарна спроба, але ні =)

( Богдан Карпенко )
21:12 - Іра Соломко Немного о Свободе Слова, вернее её отсутствии. Вчера записывала новую Територію. Эпическая история, российские инвесторы, нарушая...

Немного о Свободе Слова, вернее её отсутствии.
Вчера записывала новую Територію. Эпическая история, российские инвесторы, нарушая все мыслимые и немыслимые нормы и законы, открыли в селе на Полтавщине свиноферму.
Представьте, у них разрешение на 12 тыс. свиней в год, а они колбасят 100 тыс.
Ферма прямо в селе, 500 метров - детский садик.
Люди дышат канализационными газами, гной попадает в грунт и грунтовые воды, и никому дела нет. ...
Писали селяне уже и президенту, и премьеру, и министрам ни раз, но высшие чины письма отсылают в область, губернатору, где они благополучно умирают.
Сегодня целый день думаю об этой истории, как помочь людям?
Где бы вопрос об этом публично под камеры чинам повыше задать? И что мы имеем?
А ничего...
С теплотой в сердце вспоминаю времена, когда во времена Ющенко и раннего Януковича, вечером в пятницу на Интере у Кисилева к журналистам или журналистов на, кому как больше нравится, приглашали министров, премьера, генпрокурора или его замов.
Для нас тогда это была единственная возможность засветить проблему, достучаться, пояснить...
Помню, как по просьбе Natali Sokolenko и Iryna Zemlyana задала вопрос Ренату Кузьмину про беспредел в Полтавской области местного царька За...пы))
Самое приятное было, что царек о программе и вопросе узнал, сильно испугался, что дало возможность людям защитить себя.
Сейчас ничего нет. Никто и ничего не боится. В отношении власти к людям, к сожалению, никто никому ничего не должен...
В ток-шоу не осталось ток, только шоу, заказухи и мочиловы.
Министры - Боги.
О Президенте я вообще молчу. Такого игнорирования журналистов, а значит и своих граждан, я сейчас пресс-конференцию, которую уже больше года мы и страна ждем, имею ввиду, даже узурпатор Януковича себе не позволял.
Журналистов нагибают все ниже, темники, запретные темы и фамилии... Самое страшное, что они молчат...
Свобода слова, четвёртая власть, ответственность перед гражданами, принципы, этика, миссия...
Не, не слышали...
Бабло и нагиб побеждает все...

( Іра Соломко )
21:06 - Дэви Аркадьев МАСТЕР-КЛАСС ОТ ГОРДОНА И КЛИЧКО... ==================================== Это было 19-го марта с.г., на 112-ом украинском канале. В...

МАСТЕР-КЛАСС ОТ ГОРДОНА И КЛИЧКО...
====================================

Это было 19-го марта с.г., на 112-ом украинском канале. В прямом эфире, с первой же минуты и до заключительных кадров, как говорится, на одном дыхании с интересом следил - и внимательно слушал! - интереснейший диалог двух известных украинцев: Дмитрия ГОРДОНА и Виталия КЛИЧКО. Они мечтают и, чувствуется. делают всё возможное и невозможное для того, чтобы н о р м а л ь н о - по-человечески! - жить в своей ...стране. От души спасибо им обоим и, естественно, всей команде 112-го за этот, с моей точки зрения, подлинный мастер-класс в прямом эфире...

Дэви АРКАДЬЕВ,
25 марта 2017,
Филадельфия.

112.ua
19 марта гостем программы "Гордон" был мэр Киева Виталий Кличко.
http://112.ua/…/vitaliy-klichko-mer-kieva-v-programme-gordo…

( Дэви Аркадьев )
21:04 - Дмитро Литвин Фантастическая новость о том, что по крайней мере Генпрокурор мог допустить такую халатность, после которой можно теперь только в ...

Фантастическая новость о том, что по крайней мере Генпрокурор мог допустить такую халатность, после которой можно теперь только в отставку. По вопросу о всё том же Вороненкове. Вот Пономарёв говорит, что Вороненков не рассказал даже маленькую часть того, что знал, потому что нашим тут и не было особо интересно, что же он знает.

Вопрос: Зачем нужно было убивать Вороненкова, если он дал все показания Украине?

Ответ: Он не дал вообще даже малую толику тех показаний, которые могл...и интересовать Украину. Просто вы в курсе показаний по поводу дела Януковича, но показания по поводу дела Януковича – это дополнительная вишенка на торте. Потому что показания по делу Януковича может дать огромное количество людей, не являющихся депутатами Госдумы, уж точно не надо быть такими крутыми и высокопоставленными силовиками, как Денис [Вороненков]. Денис был носителем ключевых секретов по поводу финансового положения высшего генералитета Российской Федерации. В этом смысле, если бы эту информацию в Украине начали бы использовать правильно и мудро, то это было бы посильнее не одной дивизии на фронте.

Вопрос: Почему он не раскрыл этой информации? Потому что не спрашивали?

Ответ: Да, пока у вас было не очень много людей, которым было бы это интересно.

***

Если это правда, то это на 100% показывает, что у нас во власти таки нет какого-либо системного подхода по противодействию России. Когда надо для пиара что-то прокричать патриотическое, прокричат даже про Гаагу. Когда нужно что-то просто сделать, получается, что какая-то ерунда, а не действия. Мало того, что даже не охраняли нормально, хотя теперь рассказывают, что все знали, что Путин захочет показательно убить Вороненкова. Так даже не удосужились его разговорить, прежде чем одаривать гражданством и привлекать к процессу по Януковичу.

Илья Пономарев о Вороненкове: "Потенциал Дениса использован не был"
youtu.be
( Дмитро Литвин )
21:01 - Євген Карась - Дюс, плюс! - я часто згадував як кумедно-поетично звучало підтвердження команд від Влада під час радіо-ефірів. - А коли буде їст...

- Дюс, плюс! - я часто згадував як кумедно-поетично звучало підтвердження команд від Влада під час радіо-ефірів.

- А коли буде їсти? - бувало смішила його рація своїм щирим та наївним питанням напижений пафос батальйонщиків.

Самий молодий з покійних героїв на центральній площі Могилів-Подільського.

...

Ми похоронили Дюса весною 15-го. Місцеві жінки передали ще дві маскувальні сітки. Там на Вінничині українці щодня слали допомогу на фронт.

Здається "Дюс" був не самим дисциплінованим і строгим солдатом. Зате ідейним та мотивованим. Тому був у нашій сотні на Майдані, з перших днів в учебках добробатів, пізніше гарячі Піски, а потім "Азов"... і смерть в боях за Широкіно.

Сьогодні тобі було би двадцять три. Ти пішов у Вирій в двадцять один.

Ми пам'ятаємо, братан.

Слава героям.

( Євген Карась )
20:57 - Анатолій Білоткач Вітаю з перемогою друже! На все приходить час розплати!...

Вітаю з перемогою друже! На все приходить час розплати!

( Анатолій Білоткач )
20:22 - Антон Швец Насиння взял новый заказ у пидлоги Украины....

Насиння взял новый заказ у пидлоги Украины.

( Антон Швец )
20:09 - Остап Семерак Разом з Iryna Gerashchenko та УГКЦ і УПЦ КП продовжили безстрокову акцію "Висади дерево миру". Символічно коли українська влада ...

Разом з Iryna Gerashchenko та УГКЦ і УПЦ КП продовжили безстрокову акцію "Висади дерево миру".

Символічно коли українська влада (Уряд і Парламент) разом з українськими церквами висаджують дерева. Ми показали єдність в суспільстві та різних регіонів країни у захисті природи, навколишнього середовища та нашої Батьківщини. Ми висловили разом протест агресору та війні.

Сьогодні з нами були військові та діти. Ми разом працювали для прекрасного майбутнього нашої країни.

...

Акція продовжується. Запрошую всіх долучатися до нас (план є на сайті Мінприроди) або самостійно посадити дерево у своєму місті чи селі. Запросіть друзів та сусідів. Разом ми сила!))

Слава Україні!

( Остап Семерак )
20:08 - Народний Контроль Самбір САМБІРСЬКИЙ ТУБДИСПАНСЕР НЕ БУДУТЬ ЛІКВІДОВУВАТИ Громаді Самбора, медикам, за підтримки «Народного контролю» вдалося відстояти і в...

САМБІРСЬКИЙ ТУБДИСПАНСЕР НЕ БУДУТЬ ЛІКВІДОВУВАТИ

Громаді Самбора, медикам, за підтримки «Народного контролю» вдалося відстояти і вберегти від ліквідації Самбірський тубдиспансер.

Так, із 2015 року питання про закриття закладу двічі виносилося на розгляд Львівської обласної ради. І хоча жодного разу воно не набирало голосів, на початку цього року його вкотре намагалися внести у порядок денний обласної сесії. Медики ж називали такий крок необдуманим, адже заклад обслуговує 103-...тисячне населення Самбора і Самбірського району, має необхідне обладнання для проведення обстежень.

«Я зустрічався з працівниками Самбірського протитуберкульозного диспансеру. Вони визнають, що заклад потрібно реформувати, але не закривати. Тим паче у час, коли маємо негативну тенденцію росту рівня захворюваності на туберкульоз. Відтак саме цю позицію разом із колегами із «Народного контролю» ми доносили обласним депутатам», – розповідав заступник голови обласної організації «Народного контролю» Володимир Саврук.

Відтак під час сесії Львівської облради 21 березня було ухвалене рішення у рамках реорганізацію фтизіатричної служби у Львівській області про перенесення до Старого Самбора лише стаціонарного відділення тубдиспансеру.

«Водночас у Самборі залишаються поліклінічне відділення, лабораторія. Під скорочення не потрапив жоден медичний працівник непенсійного віку. Та головне, ми не дозволили залишити місто сам на сам із такою страшною хворобою як туберкульоз», – повідомив заступник голови обласної організації «Народного контролю» Володимир Саврук.

Нагадаємо, «Народний контроль» виступав проти необдуманого закриття тубдиспансеру у Самборі.

http://nkontrol.org.ua/sambirskijj-tubdispanser-ne-budut-l…/

( Народний Контроль Самбір )
20:04 - Янина Соколовская Людина Року Загальнонаціональна Програма в действии, умные и красивые в одном флаконе - Национальной опере Украины. А у меня появи...

Людина Року Загальнонаціональна Програма в действии, умные и красивые в одном флаконе - Национальной опере Украины. А у меня появился новый нами награжденный сайт года - Обозреватель и его главред Орест Сохар. Воистину заслуженная награда. Поздравляю вместе с Вадимом Карасевым))

( Янина Соколовская )
19:52 - Yuri Tkachev Многие "майданоскептики" в ленте восхищаются Лукашенко, разогнавшим попытку белорусского майдана в Минске. С другой стороны, участ...

Многие "майданоскептики" в ленте восхищаются Лукашенко, разогнавшим попытку белорусского майдана в Минске. С другой стороны, участники украинских майданов, конечно, солидарно возмущаются. Будучи солидарным скорее с первыми, я, тем не менее, не могу не отметить вот какую вещь.

Не всякий протест это плохо. Особенно в нашей ситуации. И здесь очень важно провести грань между реальным протестом и "майданом", т.е. замаскированным под мирный протест попыткой государственного перевор...ота в олигархических интересах (как правило).

И вот в Белоруссии эту грань проводить научились.

Вспомните, когда речь шла о реальном протесте против реально непопулярной меры ("налог на тунеядство"), власть, хотя и понимала, что протест во многом подогревают профессиональные борцы с режимом, терпела и не включала репрессивный аппарат на полную катушку. Но потом Лукашенко отменил (отложил) налог на тунеядство, и это позволило чётко отделить агнцев от козлищ. Ну а когда их "отсепарировали", к "осадку" уже применили всё те же знакомые технологии.

Способность отличать протест от "протеста" - ключевая для любой власти, желающей сформировать действительно работающее государство.

День воли в Белоруссии: сотни ОМОНовцев и десятки задержанных
timer-odessa.net
( Yuri Tkachev )
19:42 - Тарас Козак Про шкідливість е-декларування для ГО і чому посилення контролю за громадськими активістами в умовах сучасної України веде до конт...

Про шкідливість е-декларування для ГО і чому посилення контролю за громадськими активістами в умовах сучасної України веде до контрреволюції - у важливому поясненні Vladimir Dubrovskiy.

( Тарас Козак )
19:42 - Iryna Sysoenko Ніщо так не характеризує людей, як їх справи!!! Дякую, Сергію Гусувському, активістам, депутатам міської, обласної ради "Об'єднанн...

Ніщо так не характеризує людей, як їх справи!!!
Дякую, Сергію Гусувському, активістам, депутатам міської, обласної ради "Об'єднання Самопоміч", Юрій Опенько, Володимиру Малюгі, Максиму Іващенко, Наташа Мирошниченко Елена Бондарчук-Ладная Алёна Схаб , що всі разом долучились до очищення, ремонту теріторії дитячої лікарні Інституту акушерства педіатрії та гінекології АМНУ. Коли держава, не виконує свої обов'язки- то турботу за безпеку, допомогу дітям та жінкам, беруть на себе волонтери!!!
Сьогодні - ми всі були Волонтерами!!!

( Iryna Sysoenko )
19:22 - Tatiana Grinuova Я - не самая эталонная мать: много занята своими делами, мало - сыном. Нельзя сказать, что это меня сильно радует, и я всегда нахо...

Я - не самая эталонная мать: много занята своими делами, мало - сыном. Нельзя сказать, что это меня сильно радует, и я всегда нахожусь в метаниях по поводу приоритетов: ребенок или работа, работа или ребенок, ребенок или выспаться/полететь в Нью-Йорк/пойти на массаж, а может, взять ребенка на работу/отпуск/массаж с собой?!

Недавно я услышала историю об Алле Пугачевой, которая объяснила, что проводила мало времени со своей дочерью, потому что у каждого в жизни есть выбор между... желанием любить или желанием делать все остальные дела: карьера, сцена, бизнес. Она выбрала второе. Вы понимаете? Желание (и возможность) любить - как отдельное большое _дело_, которое по весу такое же, как и все остальное в сумме.

Понимание этого меня не особенно делает лучше, но точно вдохновляет на то, чтобы воспитывать (хотя бы своим примером?) настоящим и самостоятельным человеком.

Потому хотелось бы его научить
Уметь сопереживать и сочувствовать
Уметь заботиться
Уметь представлять себя на месте другого человека
Уметь быть легким
Уметь веселиться и шутить, несмотря ни на что, потому что только так жить хорошо и весело
Уметь принимать решение
Уметь делать выбор. Свой.

Я не знаю, насколько у меня это получается. Но когда я привожу Даню к бабушке, с которой он не виделся день, он спрашивает у неё первым делом: "Ну как ты тут? Ты покушала?"... И в садике говорят, что он самый веселый, жизнерадостный и ласковый. Ну или один из самых. Я стараюсь!

( Tatiana Grinuova )
19:13 - Об'єднання "Самопоміч" - Київська область Сьогодні за ініціативи народного депутата України Iryna Sysoenko та підтримки Об'єднання "Самопоміч" - Київська область, Об'єднанн...

Сьогодні за ініціативи народного депутата України Iryna Sysoenko та підтримки Об'єднання "Самопоміч" - Київська область, Об'єднання "Самопоміч" - Київ, благодійних фондів та медичних працівників було проведено суботник на території Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України.
За словами Ірини Сисоєнко, організатори також ставили за мету привернути увагу до катастрофічно низького фінансування цього лікувального закладу зі сторони державного бюджету. Крім цього, вкрай важливим є вирішення проблеми аварійного стану дитячих майданчиків та занедбаної паркової зони, де щодня гуляють діти та вагітні жінки.

( Об'єднання "Самопоміч" - Київська область )
18:59 - Dmytro Kuleba Страсбург. Весна. Сонце. Футбольне поле. Ми ліниво побуцали м'ячика (так, дівчата роблять це суворо у сукнях), сіли на лавці з Zhe...

Страсбург. Весна. Сонце. Футбольне поле. Ми ліниво побуцали м'ячика (так, дівчата роблять це суворо у сукнях), сіли на лавці з Zhenya Kuleba і заговорили з Любою. Поруч сидів чоловік. Років 48-50. Ми розговорилися. Я слухав його і вкотре переконувався, що випадковостей не буває, а життя - дивовижне.

- Сам я из России, с Кубани. Но бабушка моя только по-украински говорила. А во Франции я уже 20 лет. Старшие дети выросли. Они уже местные. А мы осенью переезжаем жить в Киев. Точ...нее под Киев. Я, знаете ли, себя сложил из Чехова, а в сёлах под Киевом каждый дом с вишнёвым садом. Во Франции все хорошо. Но это не мой воздух, не моя земля. И Россия не моя. Там нет свободы. Свобода есть в Украине. И страна движется вперёд, а это очень важно. Я в Киеве бывал. Надышаться не мог. Так что переезжаем. Хотя знаю про трудности. Но мои предки зовут меня домой. Кстати, а сколько идёт метро от Лесной до площади Льва Толстого?

( Dmytro Kuleba )
18:35 - Vasyl Krutchak Приїхав товариш і розповів сумну історію. Його покинула дівчина і він розчарувався в коханні. А тому дівчата в мене буде до вас пр...

Приїхав товариш і розповів сумну історію.
Його покинула дівчина і він розчарувався в коханні.
А тому дівчата в мене буде до вас прохання:
- Будь ласка запросіть мого товариша на каву і доведіть, що він не правий і що справжнє кохання існує.
P.S. На першому побачені товаришу НЕ пропонувати секс!...
Буду вдячний всім хто відгукнеться для доброї справи. Для повернення віри в кохання!

( Vasyl Krutchak )
18:30 - Olha Halabala Думати потрібно не про власні амбіції, а про країну....

Думати потрібно не про власні амбіції, а про країну.

( Olha Halabala )
18:14 - Sasha Romantsova #жывебеларусь...

#жывебеларусь

Freedom Day in Belarus: crackdown on mass protests, detentions -
euromaidanpress.com
( Sasha Romantsova )
18:12 - Иван Примаченко Боротьба за майбутнє країни триває. Один з найбільш приємних моментів у цій боротьбі полягає в можливості зустріти багато однодумц...

Боротьба за майбутнє країни триває. Один з найбільш приємних моментів у цій боротьбі полягає в можливості зустріти багато однодумців і познайомитися з фантастичними людьми. Дякую Vladyslav Rashkovan за підтримку і натхнення!

( Иван Примаченко )
18:08 - Сергій Руденко ПИТАННЯ ДНЯ Як Ви оцінюєте рік діяльності уряду Володимира Гройсмана? Позитивно - лайк, негативно - смайлик "sad"... Голосуємо без...

ПИТАННЯ ДНЯ

Як Ви оцінюєте рік діяльності уряду Володимира Гройсмана?

Позитивно - лайк, негативно - смайлик "sad"

...

Голосуємо безпосередньо на ONLINE.UA

Перепост вітається!

( Сергій Руденко )
18:04 - Едуард Леонов. Щоденник арештанта Лєра Бурлакова... ( Едуард Леонов. Щоденник арештанта )
17:59 - Єгор Соболєв Я запропонував Президенту та спікеру зібрати позачергове засідання Парламенту, щоб виправити зіпсований бажанням помсти та зневаго...

Я запропонував Президенту та спікеру зібрати позачергове засідання Парламенту, щоб виправити зіпсований бажанням помсти та зневагою до процедур закон про е-декларування військових.

Я разом з експертами нашого комітету уважно вивчив всі внесені "Блоком Петра Порошенка", "Народним фронтом", "Опозиційним блоком" та Радикальною партією поправки, у тому числі з голоса, і бачу три проблеми, що треба вирішити.

По-перше, варто окремою нормою закрити в декларації військових інформацію..., в який військовій частині вони отримають платню. Інформація про їхнє звання і посади ухваленим законом вже закрита.

По-друге, треба вилучити вимоги подавати е-декларації активістам антикорупційних громадських організацій, усім їхнім партнерам та постачальникам плюс членам усіх без виключення громадських рад. В країні далі панує клептократія з її улюбленим правилом "друзям - все, ворогам - закон". Антикорупційне законодавство - це ж не лише прозорість. За його порушення нами передбачена кримінальна відповідальність. З нинішньою Агенцію із запобігання корупції та судами е-декларації громадянського суспільства легко будуть використані для тиску та репресій проти нього.

По-третє. ухвалений закон вимагає від активістів подати ці декларації до травня цього року і...наступного року. Я не жартую. Ухвалені ідеї депутатів Тетяни Чорновол з "Народного фронту" та Ігоря Алєксєєва з "Блоку Петра Порошенка" встановили різні терміни для тих самих дій. Про що я чесно попереджав клептократів під час голосування. Їм було все одно, а в результаті закон суперечить сам собі.

Це можна виправити. Законодавство дозволяє Парламенту повернутися до закону з подібними вадами. Спікер має право скликати позачергове засідання за поданням Президента у будь-який день.

Я їду до Бахмуту обговорити подальші дії із хлопцями, що тримають блокаду торгівлі з окупованими територіями.

Але для доброї справи одразу готовий повернутися до зали голосувань:)

( Єгор Соболєв )
17:55 - Андрій Сарвіра Так, всі на робочому місці! Поїхали!...

Так, всі на робочому місці!

Поїхали!

( Андрій Сарвіра )
17:53 - Georgii Pocheptsov "Оттепелей было две, как вы знаете. Первая закончилась в 58-м году громким «делом Пастернака», ещё до этого — венгерскими событиям...

"Оттепелей было две, как вы знаете. Первая закончилась в 58-м году громким «делом Пастернака», ещё до этого — венгерскими событиями. А вторая оттепель наступила в 61-м, когда Хрущёву надо было свести счёты со сталинистами в Политбюро и как-то свалить на Сталина продовольственные проблемы. Вторая оттепель была и более бурной, и более знаменитой. Но я согласен с Татьяной Устиновой в том смысле, что пятидесятые были интереснее шестидесятых, потому что в них было больше развилок, дремало больше возможностей — ну, в общем, было о чём говорить"

Интервью / Дмитрий Быков
echo.msk.ru
( Georgii Pocheptsov )
17:25 - Serhiy Rudyk Можна скільки завгодно скандувати "хто не скаче той москаль", посипати голову попелом після чергової поразки нашої футбольної збір...

Можна скільки завгодно скандувати "хто не скаче той москаль", посипати голову попелом після чергової поразки нашої футбольної збірної (і вчорашній матч з Хорватією не вийняток), але без системної роботи, українському футболу на рівні національних команд далеко не зайти.
Після вчорашнього програшу нашої збірної задав запитання своєму колезі з бюджетного комітету, фахівцю у футбольних питаннях Іванові Куліченку: "ну чому так, що 4-ох мільйонна країна (по населенню майже як наша... столиця) грає краще ніж 40-ка мільйонна?!". Виявляється все просто (і тут колегу підтримує більшість футбольних експертів). Успіх будь-якої національної збірної передусім залежить від розвитку дитячого спорту.
Прикро усвідомлювати, але розвиток нашого дитячого футболу, зокрема й необхідної інфраструктури, відбувається не так швидко, як того хотілося би. Мені дещо пощастило, адже в мене на окрузі є приклад, про який в інших областях можуть тільки мріяти. В минулому році в Білозір’ї, за підтримки депутата обласної ради Vladimir Lashkul було відкрито Академію Футболу для дітей та юнацтва! Також, планувалося облаштування футбольного поля зі штучним покриттям для футболістів Червоної Слободи, на що мені вдалося "вибити" 400 тисяч гривень цільової субвенції з держбюджету. Але, місцева влада все "провтикала" і кошти повернулися до державного бюджету як невикористані 😞
Розуміння важливості розвитку дитячого футболу є й в Федерації футболу України. Так, у грудні минулого року президент Федерації Андрей Павелко "запустив" перший в Україні завод з виробництва штучного покриття для міні-стадіонів та майданчиків. Одне із завдань, яке поставив перед собою мій колега - визначити стандарт шкільного футбольного майданчика аби вже починаючи з цього року ми мали змогу перегорнути нову сторінку розвитку дитячого футболу!
Скажу відверто, я не футболіст - більшу частину свого спортивного життя провів на баскетбольному майданчику 😊 Поклавши руку на серце, не хотілося би ставити на шальки терезів, що ж важливіше: чи вікна у школах і твердопаливні котли чи футбольні майданчики? Але усвідомлюючи наскільки популярним є футбол у наші країні, та й в цілому в світі, робитиму все від мене залежне аби нашим Смілянським Мессі, Кам’янським Роналдо та Черкаським Зіданам створити нормальні умови для розвитку їхніх футбольних талантів! А відтак, і формування непереможно української dream team 😊

( Serhiy Rudyk )
17:11 - Татьяна Кисельчук что общего между великой французской революцией и современным медиа? у нас часто владельцем издания является какой-то упитанный му...

что общего между великой французской революцией и современным медиа?

у нас часто владельцем издания является какой-то упитанный мужик на костюме который преследует свои корыстные цели а вот эту вашу этику и правду на хую вертел.
владелец должен просекать все процессы но не вмешиваться в них. наш фундамент – это гринева – человек-завоеватель который поставил мне всего одно условие: никакой политики. все остальное – как решишь так и будет.
вот вам первое правило успешного изда...ния: свобода.

хотя я в шутку зову всех падаванами но я не верю в начальников и подчиненных. я верю в командную работу. при условии что у вас в издании нет ленивых и желчных людей это действует по всем фронтам. давеча на планерке я заигралась с упоротыми идеями – но команда сдержала мой порыв безумия. нужно всегда помнить что ты не самый красивый один в пальто белом стоишь и что голова твоя не всегда так холодна как тебе бы хотелось.
итак правило второе: демократия

в бит приходит такое количеств запросов на спецпроекты что мы с трудом успеваем их обрабатывать. а с появлением бит.лайв вообще жизни нет. и здесь очень важно чтобы главный редактор и рекламный директор понимали друг друга с полуслова. мы с марьяной синхронизировались и теперь: если читаем лекцию - то вместе. если седеем - тоже вместе. мне не надо долго объяснять почему этот или тот материал мы не будем публиковать – она понимает все сразу. равно как и наоборот: если марьяна говорит что надо придумать спецпроект: мы в 20 голов будем думать до потери пульса но отправим перечень идей в сроки.
правило третье: главред и рекламный директор должны быть друзьями

секрет успешного медиа был придуман в 1789 году и звучит он так:
свобода, равенство, братство

( Татьяна Кисельчук )
16:50 - Igor Skliarevsky Они не просто не стесняются. Они гордятся. ...

Они не просто не стесняются. Они гордятся.

Фоторубрика «ДО – ПІСЛЯ»: відновлення дорожнього покриття та інші роботи
1551.gov.ua
( Igor Skliarevsky )
16:44 - Володимир Арешонков З великим задоволенням на запрошення колективу Коростенської міської школи мистецтв імені Анатолія Білошицького відвідав звітний к...

З великим задоволенням на запрошення колективу Коростенської міської школи мистецтв імені Анатолія Білошицького відвідав звітний концерт учнів та викладачів.
Мені дуже сподобався цей концерт, адже я почув прекрасні твори і побачив майстерну гру виконавців. Величезна подяка викладачам за те, що втілюють у життя щось по-справжньому цінне. Репертуар концерту включав не тільки світові шедеври видатних композиторів, а й твори сучасних авторів. Учні, а їх навчається в школі близько 650 чол., зачарували присутніх блискучим володінням інструментами, вокалом, хореографією та артистизмом виконання.
Фотозвіт додаю, та бажаю творчих успіхів.

( Володимир Арешонков )
16:36 - Evgeniy Chursin Беларусы просто попросите президента поднять вам тарифы в 10 раз и валюту свою обвалить в 3 раза. Закрыть половину заводов и умень...

Беларусы просто попросите президента поднять вам тарифы в 10 раз и валюту свою обвалить в 3 раза.
Закрыть половину заводов и уменьшить пенсию в долларовом эквиваленте в 3 раза.
Помочь трети молодежи выехать на заработки в Польшу и Литву.
И не надо тратиться на весь этот цирк, устраивать революции и бойню.
Потому что на коленях на камеру стоят, носят плакаты и поют песни одни, они же выхватывают от милициянтов на площадях, а страдать то потом по факту будут все....
Извините.

( Evgeniy Chursin )
16:32 - Сергій Лещенко Говорят, на Банковой с особым интересом ждут фотографий из серии "чаепитие выходного дня". Нам есть чем порадовать вас сегодня :) ...

Говорят, на Банковой с особым интересом ждут фотографий из серии "чаепитие выходного дня". Нам есть чем порадовать вас сегодня :) Говорили об объединении антикоррупционнеров.

( Сергій Лещенко )
16:25 - Маруся Любка Гал Видно,що вони читали "Карбід"😃...

Видно,що вони читали "Карбід"😃

Резонансне затримання на Закарпатті: на гарячому "взяли" 14 водолазів-контрабандистів (ФОТО, ВІДЕО)
zak-kor.net
( Маруся Любка Гал )
16:18 - Mykhaylo Kukhar Ну конечно же Крым - не Украiна! Иначе как бы еще представители элиты крымского бизнеса на одних из самых дорогих крымских номерах...

Ну конечно же Крым - не Украiна! Иначе как бы еще представители элиты крымского бизнеса на одних из самых дорогих крымских номерах серии "01" на самй дорогой из ныне существующих машин во всем моделтном ряду БМВ смогли бы спокойно рассекили по Киеву:)
Вы тоже так считаете?

( Mykhaylo Kukhar )
Найактуальніші новини Хмельницького та Хмельницької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Хмельницький, репортажі з місця подій Хмельницького, економіка Хмельницької області, політика Хмельницький, культурне життя, спорт в Хмельницьку.