Хмельницький Live

   
19:27 - Kristina Berdynskykh Мене ніколи не припиняє дивувати цинізм української політики. Але тут прямо усе зійшлося. У судовому процесі по Мартиненко, Майдан...

Мене ніколи не припиняє дивувати цинізм української політики. Але тут прямо усе зійшлося. У судовому процесі по Мартиненко, Майдан представники НФ згадували стільки разів, що навіть важко порахувати, а тепер нардеп НФ Пінзеник, близький соратник Мартиненка на брифінгу у Раді презентує фільм хейтера Майдану Апасова і симпатика Путіна (можливо вже колишнім, хоча не факт) про Центр протидії корупції. І тепер цей Апасов ще і представляє нещодавно зарєєстрований ГО "Національний інтерес України". У чому цікаво національний інтерес на думку Апасова і Ко?

Денис Казанский

Шановні депутати від Народного фронту. Поясніть, будь ласка, як так сталося, що сьогодні ваш колега Павло Пінзеник показував у Верховній Раді заказушний фільм п...ро Vitaliy Shabunin та Центр Протидії Корупції, який зняв активіст антимайдану та любитель Путіна Василь Апасов?

https://youtube.com/watch?v=sz5E0_rVW_4

Що це означає? Що тепер прибічники тітушок по один бік барикад з депутатами правлячої коаліції, які прийшли до влади завдяки Майдану?

Наймати чувака, який топив за Януковича та "Беркут", щоб мочити Шабуніна, який на Майдані підтримував вас і допомагав вам стати тими, ким ви стали - це ок?

youtube.com
( Kristina Berdynskykh )
19:18 - ВГО "Сокіл" Світлина від бійця "Карпатської Січі". селище Кримське, Луганської області...

Світлина від бійця "Карпатської Січі".

селище Кримське, Луганської області

( ВГО "Сокіл" )
19:11 - Василий Александрович Волга ЛОНДОН. ГОРЕ. 22 человека погибли. Самой младшей девочке, погибшей в этом теракте, было восемь лет. Страшно это. Я помню своих до...

ЛОНДОН. ГОРЕ.

22 человека погибли. Самой младшей девочке, погибшей в этом теракте, было восемь лет.

Страшно это. Я помню своих дочерей в возрасте восьми лет. Это были ангелы. С косичками, улыбками и постоянным: «Папа, папа, папа».

...

Я хочу, чтобы кто-нибудь передал это мое соболезнование родителям погибшей девочки. Родителям и родным всех, кто погиб сегодня в этом страшном теракте. Ведь в основном погибли дети. Дети не имеют национальности. Дети – ангелы. Дети не должны гибнуть за вину отцов. Дети должны жить и, вырастая, исправлять все то, что натворили их родители. Дети должны жить, для того, чтобы становиться лучше, чем мы.

Господи, прими их души. Пусть они будут возле Тебя. И облегчи страдания родных.

Лондон, мы соболезнуем. Мы сострадаем.

( Василий Александрович Волга )
19:09 - Тарас Кутовий Вибір міністра про відставку є абсолютно природнім процесом для будь-якої європейської країни та традиційною світовою практикою. ...

Вибір міністра про відставку є абсолютно природнім процесом для будь-якої європейської країни та традиційною світовою практикою.

Йду з посади з вдячністю за висловлену мені довіру всім аграріям, народним депутатам з коаліції та фракції БПП, членам аграрного комітету, Президенту Петру Порошенку, Прем’єру Володимиру Гройсману, групі «Удар» та особисто Віталію Кличку!

Дякую прем'єру та колегам по Уряду за спільно реалізовані кроки на користь аграрної галузі, а особливо за пі...дтриману новелу щодо системи державної підтримки на наступні 5 років, завдяки якій аграрії вже цього року почали отримувати від держави гроші загальною сумою у 5,5 млрд гривень.

Завершується 5 рік моєі роботи на політичній ниві. Дякую всім, з ким разом нам вдалося змінити бачення на світоглядні питання !

Вважаю, що маю достатньо знань, енергії та сили зробити для України ще більше і найближчим часом планую зосередитись на питаннях залучення інвестицій в економіку України.

Прошу колег по Парламенту поставитися до заяви із розумінням і проголосувати її.

( Тарас Кутовий )
19:08 - Сергій Надал У День Героїв у Тернополі вшанували пам'ять загиблих бійців АТО. Священнослужителі відправили панахиду біля могил загиблих учасник...

У День Героїв у Тернополі вшанували пам'ять загиблих бійців АТО.

Священнослужителі відправили панахиду біля могил загиблих учасників АТО, а після цього разом з родичами Героїв та присутніми тернополяни поклали квіти до їх могил.

Сьогодні ми маємо новітніх Героїв – це герої Небесної сотні та бійці АТО, ті, які власним життям захищали українську державність. Саме тому ми зобов’язані їх вшанувати у цей день Героїв, адже завдяки їхньому подвигу Україна зберігає свою Незалежність....

До слова, родичі загиблих бійців звернулися з проханням облаштувати біля могил загиблих Героїв капличку. Звичайно, ми розглянемо можливі варіанти, щоб таку капличку могли відвідувати усі родичі загиблих Героїв та небайдужі тернополяни.

( Сергій Надал )
19:08 - Victor Tregubov Людоньки, Просили передать призыв о помощи 3 полку спецназа в уконтрапучивании запоребриковых гостей. В этот раз им в этом помогут...

Людоньки,

Просили передать призыв о помощи 3 полку спецназа в уконтрапучивании запоребриковых гостей. В этот раз им в этом помогут совершенно мирные вещи.

Что требуется:...
5 ноутбуков. Модель - ASUS R540sa или ASUS S540sa.
4 лазерных принтера А4.
1 МФУ - тоже лазерник и на тот же формат.
5 беспроводных мышек.:)

Плюс еще два ноута. Модель не принципиальна, лишь бы видеокарта тянула обработку видео с БПЛА, а на винте было не менее 500 гигабайт места.

Чем можно помочь:

- переводом денег. Обращайтесь к Михаил Макарук (Mykhailo Makaruk)
- собственно закупкой подешевле (к нему же)
- репостом. Нет, правда. Вот сейчас очень надо.

Спасибо!

( Victor Tregubov )
19:06 - Денис Казанский Шановні депутати від Народного фронту. Поясніть, будь ласка, як так сталося, що сьогодні ваш колега Павло Пінзеник показував у Вер...

Шановні депутати від Народного фронту. Поясніть, будь ласка, як так сталося, що сьогодні ваш колега Павло Пінзеник показував у Верховній Раді заказушний фільм про Vitaliy Shabunin та Центр Протидії Корупції, який зняв активіст антимайдану та любитель Путіна Василь Апасов?

https://youtube.com/watch?v=sz5E0_rVW_4

Що це означає? Що тепер прибічники тітушок по один бік барикад з депутатами правлячої коаліції, які прийшли до влади завдяки Майдану?

...

Наймати чувака, який топив за Януковича та "Беркут", щоб мочити Шабуніна, який на Майдані підтримував вас і допомагав вам стати тими, ким ви стали - це ок?

( Денис Казанский )
19:05 - Vasiliy Apasov Прошло несколько часов, после того, как презентовали Фильм о ЦПК. За это время вышло много статей о нашей презентации (спасибо чес...

Прошло несколько часов, после того, как презентовали Фильм о ЦПК.

За это время вышло много статей о нашей презентации (спасибо честным СМИ) и километры говна на меня. Это попытка дискредитации источника называется. В большинстве комментариев и постов относительно меня со стороны (ЦПК) Центра Подготовки Космонавтов нет ни единого, где они бы опровергли материалы. Странно? - нет, не странно.

Шабунин меня даже клоуном величает. Ну это он мне ещё в глаза скажет)))) А то забанил ...и гадости пишет - сильная позиция ))))

Цем

( Vasiliy Apasov )
18:45 - Гліб Загорій У Рокфеллер-центра в Нью-Йорке установили работу популярного американского художника Джеффа Кунса "Сидящая балерина" Работы Джеффа...

У Рокфеллер-центра в Нью-Йорке установили работу популярного американского художника Джеффа Кунса "Сидящая балерина"

Работы Джеффа Кунса входят в число самых дорогих произведений современных художников.

Но вот грузинский художник Ладо Почхуа подметил потрясающее сходство скульптуры в Нью-Йорке с работой 1974 года украинского скульптора Оксаны Жникруп "Балерина Леночка на пуфике".

...

Оксана Жникруп (31 января 1931 - 1993) - украинский скульптор -фарфорист. Ее произведения участвовали в выставках декоративного искусства в Лейпциге, Чикаго, Загребе, Салониках, в Турции, Канаде.

Скульптуры хранятся и сейчас в Национальном музее украинского народного декоративного искусства.

Хорошо, что украинские скульпторы вдохновляют, было бы еще лучше, если бы о них вспоминали)

С другой стороны - сегодня Оксана Жникруп на топовых украинских сайтах, что тоже хорошо! Знай наших!

( Гліб Загорій )
18:45 - Прес-центр штабу АТО Важливо! Обстріли сепаратистами житлових кварталів Авдіївки продовжуються. Є постраждалі серед мирного населення. Українська сторо...

Важливо! Обстріли сепаратистами житлових кварталів Авдіївки продовжуються. Є постраждалі серед мирного населення.

Українська сторона СЦКК констатує. Сьогодні сепаратисти обстріляли житлові квартали Авдіївки з реактивних систем залпового вогню. Один цивільний мешканець зазнав поранень.

Внаслідок обстрілу був зруйнований майже цілий квартал в районі Стара Авдіївка. Було пошкоджені понад 10 будинків по вулицях Лермонтова, Колосова, Леваневського, Шевченко. В будівлях пробиті да...хи, у вікнах вибите скло, зруйновані присадибні споруди. Один з жителів району, 30-річний чоловік отримав осколкове поранення голови та евакуйований до Авдіївської ЦРЛ. Лікарі характеризують його стан, як середньої важкості. На місці обстрілу працюють спостерігачі української сторони СЦКК, співробітники ДСНС, поліції, бригади швидкої допомоги.

Зазначений жорстокий злочин, порушення усіх законів гуманізму та правил ведення війни НЗФ ОРДО черговий раз свідчать про цілеспрямовані дії щодо подальшого загострення конфлікту, небажання дотримуватися режиму припинення вогню та свідоме невиконання Мінських домовленостей.

Українська сторона СЦКК

( Прес-центр штабу АТО )
18:42 - Андрей Мирошниченко Некто расеянский оппозиционер Милов разразился длинным поучением о том, почему они, расенские оппозиционеры, имеют священное право...

Некто расеянский оппозиционер Милов разразился длинным поучением о том, почему они, расенские оппозиционеры, имеют священное право поучать украинцев.

Дескать, их тоже убивают. Ну, не Милова, иначе как бы он поучал.

А главное - они реформы лучше нас умеют делать. Во всех бизнес-рейтингах выше стоят.

...

А я вот вспоминаю, как Расея убивала украинское книгоиздание и почти совсем убила.

Я тогда как раз издателем быть и перестал.

В один прекрасный день вдруг выяснилось, что у нас себестоимость производства книжки в твердом переплете, например, 7бц, чуть выше, чем цена такой же расеянской книжки уже в продаже, в рознице. Они тогда Кучме и депутатишкам баблом пролоббировали, и наши дэржавныкы оставили украинской книжке все налоги, тогда как расеянцы у себя все налоги поснимали.

Чуть позже оказалось, что все книжные мощности в Украине заняты изготовлением расеянской книгопродукции.

Так они не только этот бизнес нам почти убили (слава богу, не до конца, и теперь мы имеем ренессанас), опустив нас в рейтингах до нуля, но еще и наводнили Украину сначала осторожно-завлекающими, а потом и кондово пропагандонскими антиукраинскими книговысерами.

Теперь оно нас поучает, сука... :)

( Андрей Мирошниченко )
18:41 - Міністерство аграрної політики та продовольства України Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий написав заяву про відставку та подав її до Верховної Ради. Про це...

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий написав заяву про відставку та подав її до Верховної Ради.

Про це Міністр повідомив на власній офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Йду з посади з вдячністю за висловлену мені довіру народним депутатам з коаліції та фракції БПП, Президенту Петру Порошенку, Прем’єру Володимиру Гройсману, групі «Удар» та особисто Віталію Кличку!», - зазначив Кутовий у своєму повідомленні....
Детальніше:
http://www.minagro.gov.ua/uk/node/23949

( Міністерство аграрної політики та продовольства України )
18:34 - Алексей Голобуцкий Как ни удивительно, но ВР сегодня всё-таки приняла законопроект №5313 по языковым квотам на ТВ - и президент немедленно его подпис...

Как ни удивительно, но ВР сегодня всё-таки приняла законопроект №5313 по языковым квотам на ТВ - и президент немедленно его подписал.
Приняли 269 голосами "за". "Против" - 14 оппоблоковцев, которые уже вроде бы обещали подать в суд, и внефракционный Я.Безбах. В целом - на удивление мирно. Хотя, конечно, законопроект компромиссный и может считаться только первым аккуратным шагом на пути к нормальному суверенному информационному пространству государства.
Интересно, как теперь ...будет вопить наша пророссийская публика?)) Пока колбасит только Лукаш: "Права и свободы миллионов русскоязычных граждан никого не волнуют". Ну да, формальных 25% русскоязычного контента (или кто-то думает, что это будет контент на греческом, татарском, польском?) - а по факту до 50% - для максимум 3 000 000 официально русских.
Напомню, опрос зафиксировал 92% граждан, которые считают себя украинцами; на остальные национальности приходится около 3,2 миллиона, из которых хотя бы 200 000 стоит выделить на венгров, румын, поляков, греков, татар...
РуссоСМИ также пока отреагировали скромно: "269 народных избранников совершенно не волнует связанное с этим катастрофическое падение рейтингов национальных каналов, усиление раскола в обществе на языковой почве и мнение иностранных партнёров по этому поводу" Ну конечно. И ещё небо на землю упадёт))) Подождём до завтра - истерика должна развернуться во всю ширь))

( Алексей Голобуцкий )
18:31 - Павло Дзюблик Сьогодні у Парламенті розглядали 4 важливі законопроекти екологічного спрямування: №2009 а-д "Про оцінку впливу на довкілля" - під...

Сьогодні у Парламенті розглядали 4 важливі законопроекти екологічного спрямування:
№2009 а-д "Про оцінку впливу на довкілля" - підтримка депутатів - 232 голоси,
№6106 "Про стратегічну екологічну оцінку" - підтримка депутатів - 231 голос,
№6435 "Щодо удосконалення механізму фінансування поводження з радіоактивними відходами" - підтримка депутатів - 226 голосів,
№448 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охор...ону та сталий розвиток Карпат" - підтримка депутатів - 245 голосів.
Усі законопроекти, відповідно до результатів голосування, підтримані депутатами.
Це перемога авторських колективів, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і, безумовно, громадян.
Я не знівельовую важливості інших законопроектів та постанов, але акцентую, що ми більше уваги маємо приділяти екологічним питанням.

( Павло Дзюблик )
18:18 - Антон Швец Дельный и детальный разбор полетов по зраде с БТР-4. Всем советую ознакомиться, ПЕРЕД тем как репостить что-то по этой теме. _____...

Дельный и детальный разбор полетов по зраде с БТР-4. Всем советую ознакомиться, ПЕРЕД тем как репостить что-то по этой теме.

__________

Тема очень больная для меня, потому что холдинг, куда входило и мое СКБ, в свое время въебал именно господин Саламатин.

...

И было это сделано потому, что гном Вова не смог пережить того, что за 5 дней боевых действий в Грузии ВВС РФ проебали 8 самолетов, включая стратег(!!!) Ту-22(пусть и в комплектации разведчика). Произошло это не последнюю очередь из-за того что холдинг Топаз поставил Грузии систему ПВО "Кольчуга", в довесок ко всему остальному ПВО, которое дало россиянам нормально прикурить. И если радар с ФАР американский россияне разбомбили, то "Кольчугу" так и не смогли достать. За это заводу "Топаз" Саламтин мстил системно, конкретно и последовательно.

И было это, как вы понимаете, ДО ВОЙНЫ. То есть во времена стабильности Федрыча, гражданин России сначала в должности главы МО(плюс сопуствующие возможности), а потом и советника с особыми полномочиями загнобил нахрен украинское обронное предприятие, которое приносило Украине десятки миллионов долларов за счет высокотехнологичной(пусть и относительно продукции). Предприятие пережило 90е, обновляло станочный парк, сохранило кадры, но было поставлено на колени и фактически прекратило работу ДО ВОЙНЫ. Нам тупо резали горячие контракты и срывали поставки за которые были готовы платить живые десятки, а иногда и сотни миллионов долларов. Да сотни, последний перспективный контракт был именно такой, после Грузии системой и перспективами ее модернизации интересовалось даже НАТО.

Аналогичное проделывалось системно ВО ВСЕХ СФЕРАХ украинского ВПК и армии.

Именно потому 2014 мы встретили так как встретили.

И именно поэтому те зрады догоняют нас теперь. Потому что военные контракты долгие шо ппц. Просто Топаз был проебан, а БТР смогли дотащить.

Северные преграды для украинского БТР-4 | Военный информатор
military-informant.com
( Антон Швец )
18:13 - Сергій Арбузов Демографический кризис продолжает набирать обороты. По официальным данным, за первый квартал население Украины сократилось еще на ...

Демографический кризис продолжает набирать обороты. По официальным данным, за первый квартал население Украины сократилось еще на 61,8 тыс. человек, до 42,5 млн. на 1 апреля 2017 года. А с учетом недавнего заявления Министерства иностранных дел, что на консульском учете в разных странах мира состоит порядка 5 млн украинцев, то в нашей стране сейчас даже официально проживает 37,5 млн. человек. А в реальности намного меньше.

Главная причина – высочайшая смертность при низкой р...ождаемости (на 100 умерших приходится лишь 59 новорожденных). По данным ЦРУ, в 2016 году по уровню смертности наша страна занимала 4 место в мире, а по уровню рождаемости – 186 среди 226 стран.
Жаль, но сегодняшние власти умеют мыслить только сегодняшним днем, в лучшем случае длиной электорального цикла. А демографические процессы инерционны. Требуется видение перспективы, чтобы будущие поколения обильно не пожинали горькие плоды нынешней неразумности.

Что делать? Для начала – государство должно разродиться стратегией относительно демографического будущего Украины, как минимум для того, чтобы не распылять имеющиеся скудные ресурсы. Для роста рождаемости нужна целенаправленная поддержка семей с детьми. Эта поддержка совсем не обязательно должна быть только денежной. Во многих европейских странах материнство и отцовство стимулируется совсем не так как в Украине.

Например, в приоритете таких государств – позволить женщине совмещать работу с воспитанием детей. Для этого, скажем во Франции, родителям, которые раньше выходят из декретного отпуска на работу, государством оплачивается наем няни. Украина вполне может перенимать такой опыт.

Не менее важно развивать детские учреждения, педиатрию. Для снижения смертности государство обязано обеспечить качественную и доступную медицину, следует возродить систему профилактики заболеваний (кстати, широко навязываемые сейчас программы страховой медицины ориентированы на помощь только в острых случаях заболеваний, причем не хронических). Нужна масштабная кампания по пропаганде здорового образа жизни. И многое другое. Важно, чтобы власти поняли, что именно люди – главный капитал Украины.

( Сергій Арбузов )
18:10 - Андрій Денисенко Немає зла... Щойно Верховна Рада проголосувала за перейменування міста МукачевЕ в місто МукачевО. На російсько-"русинський" манер....

Немає зла...

Щойно Верховна Рада проголосувала за перейменування міста МукачевЕ в місто МукачевО.

На російсько-"русинський" манер.

...

Стадо ідіотів! Перейменуйте Київ на Кієв!

Потіште, дебіли, Путіна.

Андрій Парубій, я реально в шоці

Проголосували бездумно, тупо, безідейно...

( Андрій Денисенко )
18:08 - Ivan Semesyuk Скоро допиздяться до того, що не лише слова держи, пожди, крепко і так далі, є русізмами, але й нога, рука, голова, дерево і вопше...

Скоро допиздяться до того, що не лише слова держи, пожди, крепко і так далі, є русізмами, але й нога, рука, голова, дерево і вопше все, що пишеться так само як у московитів - русізми. А якщо чують щось незрозуміле, моментально реагують - та це польське слово. Звідки ця дебілкувата мода?

Дивно, але часто-густо за це топлять стійко (точніше ідейно) російськомовні громадяни - мовляв балакайте виключно по словнику укрмови, інакше ви рагулі, кугути, бикота з села, ви пиздите на с...уржі - вонючі жлоби, карочє.

З іншого боку, очевидно же, що все навпаки - згадані і подібні їм слова є українізмами в російській, саме тому вона така, яка вона є, і завдяки ним взагалі існує. Крім того, в польській, до речі, повно українізмів ще зі старих добрих часів.

Добре, піду собі в сраку-мотику.

( Ivan Semesyuk )
18:08 - Олександр Опанасенко - Офіційна сторінка Звернувся до Голови СБУ, Міністра інформаційної політики та Голови НРУ з питань телебачення та радіомовлення з вимогою негайно про...

Звернувся до Голови СБУ, Міністра інформаційної політики та Голови НРУ з питань телебачення та радіомовлення з вимогою негайно провести перевірку законності дій телеканалу «Інтер» на предмет поширення російської пропаганди та підбурювання громадян України до масових заворушень.

Мова про Дні пам’яті та примирення ( 8 та 9 травня 2017 року). Небезпідставно вважаю, що програма передач телеканалу «Інтер» у ці дні була спрямована на розпалювання соціальної ворожнечі та ненависті ...в українському суспільстві, зневаги до патріотичних почуттів громадян, розповсюдження неправдивої інформації та підбурення до масових заворушень.

Необхідно вживати всі заходи, спрямовані на захист інформаційного простору України!

#безпека #захист #суспільство

( Олександр Опанасенко - Офіційна сторінка )
18:00 - Алёна Яхно Пять конспирологических вопросов о "закрытой" социологии: 1. Почему пул социологов Грынива решил включить в список Вакарчука, а не...

Пять конспирологических вопросов о "закрытой" социологии:

1. Почему пул социологов Грынива решил включить в список Вакарчука, а не Гройсмана, Луценко или Шабунина?

2. Почему этот "закрытый" опрос так легко достался УП? Почему его засветили?

...

3. Не кажется ли вам, что журналистов УП использовали в темную?

4. Не кажется ли вам, что они как раз и добивались этой реакции: "Не фига себе! Вакарчук на третьем месте!"

5. И наконец последний вопрос: не кажется ли вам, что вас разводят, как котят?

( Алёна Яхно )
17:58 - Andrew Okara Люди из России и Украины, что скажете?...

Люди из России и Украины, что скажете?

( Andrew Okara )
17:57 - Управління СБУ в Полтавській області http://poltava.to/news/42995/...

http://poltava.to/news/42995/

Навчання під Полтавою: внаслідок теракту зійшла з колії залізнична цистерна з аміаком
poltava.to
( Управління СБУ в Полтавській області )
17:53 - Леонид Канфер Олег Табаков, Чулпан Хаматова, Марк Захаров, Евгений Миронов... Многие другие... Что не имя -- легенда. Это люди, подписавшие заяв...

Олег Табаков, Чулпан Хаматова, Марк Захаров, Евгений Миронов... Многие другие... Что не имя -- легенда. Это люди, подписавшие заявление "творческой интеллигенции" в поддержку Кирилла Серебрянникова и "Гоголь-центра".
Где вы были раньше? Мы лечили детей -- не надо нас втягивать в политику. Мы ставили спектакли -- не надо нас втягивать в политику. Все прекрасно знали, точнее, ждали, когда доберутся и до вас. Ну, вот добрались... Добрая дюжина замарана в сотрудничестве с властью.... Преступной властью. Спасая одну человеческую жизнь и идя на компромиссы -- нет, не с Путиным -- с собой, со своей совестью, приближали убийство других. Приближали и этот день -- когда над "Гоголь-центром" и Серебрянниковым (скорее всего, и Капковым) нависли тучи. Да, это удар. С этим невозможно смириться. Постучались уже в соседскую верь. Скоро придут за вами. Только поздно.
И есть еще один аспект, который виден только отсюда, из Украины: есть прямая взаимосвязь между поддержкой Крыма и обысками в "Гоголь-центре". Между войной в Донбассе и допросами Серебрянникова. Когда все эти "подписанты" молча согласились, чтобы их страна убивала других граждан. И считали, таким образом они выкупили право лечить детей, ставить спектакли, заниматься искусством. Увы. У власти -- наследники тех самых большевиков, которым все отдашь, а они тебя за это к стенке. Не отдашь -- тоже к стенке. Весь тот апокалипсис, в котором приходится жить моим бывшим коллегам, знакомым был немыслим даже лет пять -- шесть назад. Сказали бы: этого не может быть. В книгах Солженицына, Аксенова -- да. Наяву -- нет.
Шаг за шагом Россию возвращают, приучают к гулаговскому корыту. Современные тюрьмы не слишком-то далеко от него ушли. Там тоже давно словили сигнал, к чему все идет. И выйти оттуда не просто здоровым, но и живым -- ой, как непросто.

( Леонид Канфер )
17:43 - Вікторія Войціцька Читайте мою статтю на Новое время: Підтримуючи фінансово країну-агресора, ми позбавляємо себе шансу стати реально незалежною країн...

Читайте мою статтю на Новое время:

Підтримуючи фінансово країну-агресора, ми позбавляємо себе шансу стати реально незалежною країною. Ми отримали незалежність в напрямку імпорту газу з Росії через так звані реверсні постачання з Європи. Але і далі продовжуємо бути залежними від вугілля з окупованої території.
Якщо подивитися на статистику минулого року, то ми спожили 25 млн.т. вугілля, з них 9 млн. був антрацит, і з них лише 400 тис.т. були куплені поза межами України.

...
Що ще має відбутися в державі, щоб ми назвали речі своїми іменами? – нардеп Вікторія Войціцька про залежність України…
biz.nv.ua
( Вікторія Войціцька )
17:40 - Блок Петра Порошенка Сьогодні депутати: - ухвалили в цілому закон щодо інклюзивної освіти (http://solydarnist.org/?p=121115); - прийняли закон щодо мов...

Сьогодні депутати:

- ухвалили в цілому закон щодо інклюзивної освіти (http://solydarnist.org/?p=121115);

- прийняли закон щодо мови аудіовізуальних засобів масової інформації (http://solydarnist.org/?p=121138);

...

- підтримали в першому читанні зміни до закону про рекламу щодо обмеження реклами на транспорті (http://solydarnist.org/?p=121158);

- прийняли за основу зміни до закону щодо строку зберігання теле- радіопередач (http://solydarnist.org/?p=121218);

- прийняли законопроект з пропозиціями Президента “Про оцінку впливу на довкілля” (http://solydarnist.org/?p=121304);

- прийняли законопроект щодо впровадження в Україні стратегічної екологічної оцінки (http://solydarnist.org/?p=121313);

- ухвалили в першому читанні проект закону «Про внесення змін до статті 4 Закону України “Про поводження з радіоактивними відходами” щодо удосконалення механізму фінансування поводження з радіоактивними відходами» (http://solydarnist.org/?p=121323);

- прийняли в першому читанні законопроект щодо розвитку сільського зеленого туризму (http://solydarnist.org/?p=121335).

( Блок Петра Порошенка )
17:34 - Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva Народный депутат Борислав Берёза считает, что смешно пошутил. Борислав, у меня для вас две новости 1) у вас проблемы с чувством ю...

Народный депутат Борислав Берёза считает, что смешно пошутил.
Борислав, у меня для вас две новости
1) у вас проблемы с чувством юмора
2) вы - сексист
Извинений от вас не жду. Мне с вами и без того все давно понятно ...
P.S.: Чтобы не было недомолвок. Мы действительно сегодня ошиблись, исправили ошибку и принесли свои извинения.

( Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva )
17:30 - Павло Дзюблик Прямо зараз про праліси....

Прямо зараз про праліси.

( Павло Дзюблик )
17:24 - Евгений Черняк Новости из нашего шапито: Яндекс выпустил обновление браузера. В нём уже встроен VPN для автоматического обхода блокировки запрещё...

Новости из нашего шапито:

Яндекс выпустил обновление браузера.

В нём уже встроен VPN для автоматического обхода блокировки запрещённых в Украине сайтов.

...

Скорее всего, количество пользователей Яндекса увеличится.

Известные на весь мир реформаторы продолжат наказывать провайдеров и распиливать бюджеты на полную блокировку сайтов.

Напомните, как звали печального и немного глупого персонажа в мировой литературе, который потратил свою жизнь на сражение с Ветряными мельницами?!
(Сервантеса реформаторы ещё не запретили? Не помню сжигать уже его книги или пока подождать !?)

( Евгений Черняк )
17:18 - Bogdana Babych А все таки наше суспільство прогресує й вимагає інших видовищ. Раніше політики вимахувались дорогими годинниками, автівками, будин...

А все таки наше суспільство прогресує й вимагає інших видовищ. Раніше політики вимахувались дорогими годинниками, автівками, будинками. А зараз все ховають та виставляють фотки, як вони, прості люди, ходять за хлібом в магазин. Наче в них немає на це прислуги, ба ні, "помічників". Ще й тролять одне одного.

Я пам'ятаю улюблене питання депутатам бюджетного комітету ВР, коли я ще працювала на тб: - Маєте уявлення скільки зараз коштує буханка чорного хліба?

І слуги народу хапали... ротом повітря, наче їх втось вдарив під дих. А потім видавали такі варіанти з цінами, що в нас червонів телефон від обурених виборців.

Як швидко все змінюється.

( Bogdana Babych )
17:18 - Олександр Клименко Наверняка вы могли видеть по телевизору, как Порошенко с гордостью представляет разное оружие – подарок от Штатов. Прямо скажем, б...

Наверняка вы могли видеть по телевизору, как Порошенко с гордостью представляет разное оружие – подарок от Штатов.

Прямо скажем, большинство американской техники, презентованной Украине, было военным хламом. Ее солдаты армии США использовали в хвост и в гриву годами.

Но президент Украины был рад и такому – когда похвалиться нечем, то и американские недоноски за счастье.

...

Впрочем, по информации Wall Street Journal, прагматичный Трамп решил прикрыть эту лавочку. Нужно оружие – плати. Нет денег – бери взаймы.

Но я не удивлюсь, если украинская власть возьмет кредит и на это - чтобы за деньги налогоплательщиков убивать наших же граждан на востоке.

Жестокие и жадные ублюдки.

( Олександр Клименко )
17:15 - Azad Safarov За 25 хв дороги з Борисполя таксіст Uber встиг розповісти про бізнес дружини і дати візитівку компанії. Запропонував житло тимчас...

За 25 хв дороги з Борисполя таксіст Uber встиг розповісти про бізнес дружини і дати візитівку компанії.

Запропонував житло тимчасове і дав другу візитівку.
Пообіцяв, що може вирішити будь-яке питання по Києву і дав ще візитівку.

...

От що значить в ногу з часом і сучасний менеджмент)

( Azad Safarov )
17:14 - Дмитрий Розенфельд Казахстан, Алматы. Красивый тёплый вечер....

Казахстан, Алматы. Красивый тёплый вечер.

( Дмитрий Розенфельд )
17:04 - Павло Дзюблик Хто слідкує за пленарним засіданням РАДИ - зараз екологічні законопроекти!...

Хто слідкує за пленарним засіданням РАДИ - зараз екологічні законопроекти!

( Павло Дзюблик )
16:54 - Павло Дзюблик Закон України "Про оцінку впливу на довкілля" прийнято! Колосальна робота, проведена депутатським корпусом, профільним Комітетом н...

Закон України "Про оцінку впливу на довкілля" прийнято!
Колосальна робота, проведена депутатським корпусом, профільним Комітетом не була даремною.
Усіх вітаю!

( Павло Дзюблик )
16:51 - Алексей Давиденко Очередной крутой сервис от Новой Почты. Они берут на аутсорсинг полное ведение чужого склада: - приходы товара от поставщиков, - х...

Очередной крутой сервис от Новой Почты.

Они берут на аутсорсинг полное ведение чужого склада:
- приходы товара от поставщиков,
- хранение товарных остатков;...
- упаковка, маркировка и такелаж;
- отгрузка товара день в день по удалённо оформленным накладным;
- мгновенная передача собранных отправок на логистику Новой Почты.

Таким образом, ребята сделали замкнутый цикл складских и логистических услуг для бизнеса: приходуют, хранят, упаковывают, отписывают, доставляют до адресата, а при необходимости ещё получают деньги от покупателя и доставляют их обратно отправителю.

МЕГА удобный сервис, особенно для e-commerce, где каждая минута на счету, а затраты на ведение этого всего съедают кучу времени и денег.

Решили поехать и посмотреть своими глазами как это выглядит.

На сейчас, у Новой Почты два складских комплекса недалеко от Киева: на правом и левом берегу Днепра.
Там где были мы: 6000 метров и 8500 паллетных мест.
Все системы учёта автоматизированы, а десятки кладовщиков одновременно обслуживают запросы от разных клиентов.

Я думаю.
Такая услуга будет интересна для тех бизнесов кто так же как и мы имеет дело с ежедневным приходованием, хранением и перемещением большого количества отправок.

Думаю. Считаю экономику.
Мечтаю отдать на аутсорсинг все подразделения бизнеса, которые не связаны непосредственно с продажами товаров.

( Алексей Давиденко )
16:43 - Микола Воськало хватит сидеть за компьютером, это вредно. иди лучше погуляй с ребятами во дворе. повыкладывай на рельсы строительные патроны, зале...

хватит сидеть за компьютером, это вредно. иди лучше погуляй с ребятами во дворе. повыкладывай на рельсы строительные патроны, залезь в трансформаторную будку, на трансформаторную будку, побегай по крышам и в подвалах, попиздись с ребятами из соседнего двора, покатайся на невротебенной тарзанке из пожарного шланга над сливом технической воды с бетонного завода возле железнодорожных путей, ёбни по взрывпакету кувалдой, покидай камнями в окна котельной, пособирай шприцы и и проч...ее с обратной стороны дома, жарь голубей, ударь товарища лопатой по лицу, купи рогатку и постреляй в бомжей, кинь в унитаз карбид, калий, дрожжи, петарду, взорви колбу с селитрой, сними с рельс пару костылей, положи на рельсы гайку на 64, кидай с крыши арбузы и капитошки, кидай раскаленные в костре камни в реку с моста, подожги дверь алкашу с первого этажа, залезь на оставленный эскаватор, побегай по бетонным трубам на стройке, сунь транзистор на 15 вольт в трехфазную розетку, а к семи приходи домой, я тебе сделаю борщ, мясо, салат, компот, чай, булочки, пирожки, ты же растущий организм

( Микола Воськало )
16:36 - Вахтанг Кіпіані Ідіот(ка) пише всю правду про Славу Вакарчука....

Ідіот(ка) пише всю правду про Славу Вакарчука.

( Вахтанг Кіпіані )
16:36 - Kristina Gavrilyuk To love and teach to love is the same. Either way, we all need this....

To love and teach to love is the same. Either way, we all need this.

( Kristina Gavrilyuk )
16:35 - Роман Матис Чудова новина 3. "Панове, чи ви назву країни забули?"...

Чудова новина 3.
"Панове, чи ви назву країни забули?"

( Роман Матис )
16:28 - Управління Служби безпеки України в Одеській області Фігуранту кримінальної справи щодо захоплення майна Ялтинського порту заочно повідомлено про підозру За матеріалами Служби безпеки...

Фігуранту кримінальної справи щодо захоплення майна Ялтинського порту заочно повідомлено про підозру

За матеріалами Служби безпеки України одному з колишніх керівників державного підприємства «Ялтинський морський торговельний порт», який підозрюється у сприянні захопленню державного майна України, заочно повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 278 Кримінального кодексу України.

Співробітники СБ України у взаємодії із прокуратурою встановили, що у 201...4 році посадовець підписував службові документи та віддавав особисті вказівки для протиправного привласнення державного майна України окупаційною владою Криму.

Оперативники спецслужби, зокрема, задокументували факт сприяння зловмисником у захопленні майна держпідприємства «Адміністрація морських портів України» – плавкрану «Чорноморець-27», ринкова вартість якого становить півтора мільйона доларів США.

Триває досудове слідство.

#СБУ

( Управління Служби безпеки України в Одеській області )
16:19 - Victor Tregubov Официально разрешаю всем гражданам РФ вне зависимости от политической ориентации учить жизни меня и мою страну. В рамках своих скр...

Официально разрешаю всем гражданам РФ вне зависимости от политической ориентации учить жизни меня и мою страну. В рамках своих скромных прав и компетенций.

Но с небольшой оговоркой: так, чтобы я и мои сограждане этого не видели. Тихо. Дома. Под одеялом.

В противном случае оставляем право послать вас в Ижевск. Даже не так: считайте посыл в Ижевск официальным ответом заранее. При повторном запросе считайте таким посыл в город-герой Грозный. Тамошних поучите.

...

Опять-таки, вне зависимости от того, с какой стороны вы были на Болотной. Это уже ваше внутреннее дело.

( Victor Tregubov )
16:06 - Maksym Savanevskyi Дуже смішний пост чергового московського ліберала, який розповідає, як нам жити )...

Дуже смішний пост чергового московського ліберала, який розповідає, як нам жити )

( Maksym Savanevskyi )
16:00 - Гітлянська Олена Шановний пане Єгоре Соболев! Служба безпеки України не слідкує за політиками та представниками громадсько-політичних об’єднань, не...

Шановний пане Єгоре Соболев! Служба безпеки України не слідкує за політиками та представниками громадсько-політичних об’єднань, не перешкоджає їм, а також не втручається у їх діяльність.
Ми не спостерігаємо за зустрічами політиків із виборцями і тим більше не дозволяємо собі, як Ви заявили, чинити тиск на студентів та викладачів. Повірте, у Служби є чим зайнятися в умовах російської агресії, про що ми регулярно інформуємо громадськість.
Ми вивчимо всі викладені Вами факти, адже сприймаємо Вашу публікацію як депутатське звернення. СБ України здійснить перевірку та повідомить Вам про її результати в установленому порядку.

( Гітлянська Олена )
15:55 - Владимир Полуев Токио конечно прекрасен. 1) здесь очень чисто. Вот очень. Но при этом урн вы на улицах практически не найдёте. Это редкая находка....

Токио конечно прекрасен.
1) здесь очень чисто. Вот очень. Но при этом урн вы на улицах практически не найдёте. Это редкая находка. И там раздельный сбор мусора. Иногда приходится мусор с собой таскать до самого отеля. Хоть там не выделываются и принимают любой мусор)
2) для зарядки ноутбука и смартфона в Токио вам потребуется специальный переходник. Потому что розетки у них другие
3) в этом прекрасном городе можно пить алкоголь где угодно, а вот сигареты курят только в специа...льно отведённых местах.
4) метро - это главная боль. Целая паутина станций и линий. При чем разные линии контролируют разные частные компании и на них нужно покупать разные билеты. Плюс есть ещё несколько линий городской электрички. Тоже конечно частные. Вот третий день пытаюсь разобраться в этом хаосе. Взрыв мозга. Но помогает специальная карта pasmo. Кладёшь на неё деньги и пользуешься практически любым видом транспорта. И в метро всех просят включать на телефонах беззвучный и не разговаривать по телефону. И кстати толкучки пока не заметил
5) Пробок тоже почему-то в самом центре города нет ни днём, ни ночью
6) японцы очень беспечны. В магазинах нет на выходе пищалок - а вдруг хитровымудренный посетитель что-то вынесет. Все на доверии. Велосипеды и те стоят на улицах не пристегнутые. Рай для отечественных деятелей. Но и хорошо, что их здесь нет
7) велосипедисты - реально раздражают. Прежде всего тем, что их много и они ездят почему-то по тротуарам. Хотя есть велосипедные дорожки

( Владимир Полуев )
15:54 - Александр Пасховер Когда мои дети были маленькими, ну совсем малышами. Милые крошки. Я пользовался погремушкой или чем-то подобным, чтобы отвлечь их ...

Когда мои дети были маленькими, ну совсем малышами. Милые крошки. Я пользовался погремушкой или чем-то подобным, чтобы отвлечь их от случившейся слезоточивой неприятности. Если погремушки не было под рукой приходилось отвлекать всякими глупыми вопросами.

А где птичка? Покажи папе где птичка? И он (она) показывал (а). Дети умеют увлекаться.

А смотри что у папы есть? А где бабушка? А кто там на улице идет? А где у мальчика носик? А где у девочки глазки? А как котик разговарива...ет?

Когда птичка, котик, лобик, бабушка "заканчивались", приходилось искать другие формы "дурилки". Лишь бы дитя не сосредотачивало внимание на действительной своей проблеме, как-то режущиеся сквозь десна зубки, поцарапанную коленку или утраченную игрушку.

Дурить деток, одно удовольствие. Минимум фантазии, максимум темперамента и гротескное выражение лица.
Важно чтобы ребенок поверил, что вас действительно чешет, где у девочки глазки, а у котика аппендикс.

Но оказывается так можно управлять настроением не только 1,5 годовалых малышей, но и вполне взрослым обществом.

Если посмотреть на наш внутренний дискурс...

А смотри дядя певец хочет стать президентом. Ой какой нехороший дядя.
Кто сказал что дядя хочет быть президентом? Никто не сказал, это "птичка", "глазики" и "носик".

А вот тетя-мотя дяде президенту чужой страны "фигвам" рисует. Ой посмотри какой "фигвам" красивый. А где у тети "фигвам"? Ой какой большой фигвам у тети.

А где бабушка? Где бабушка? Давайте искать бабушкиных одноклассников.
_______
Эй, ребята, у нас тут в Украине третий год война с реальным, а не виртуальным агрессором. Заморожена приватизация и не стихают крепкие заморозки в области инвестклимата.

Участники Революции Достоинства накопали друг на друга компроматов на три Нюрнбергских процесса. Каждый день генпрокуратура отчитывается о поимке коррупционеров на общую сумму в ВВП Болгарии. Уровень смертности и уровень доходов населения наконец-то встретились и спорят кто из них выше.

Зачем вам еще погремушка про плохого дядю певца, и дурилка про тетю львицу?

Хотите спорить? Спорьте вокруг идей развития и программ роста.

Давайте перестанем критиковать ничего не предлагая. Давайте насладимся этой тишиной.

( Александр Пасховер )
15:52 - Національна Гвардія України Три года назад. Доставка продовольствия, снаряжения, а, главное - воды! - на 5-й (дорога на Краматорск) и 6-й (гора Карачун) блок-...

Три года назад. Доставка продовольствия, снаряжения, а, главное - воды! - на 5-й (дорога на Краматорск) и 6-й (гора Карачун) блок-посты под Славянском. Полёт на вертолёте с генералом Кульчицким. Через неделю вертолёт собьют, а мне просто повезёт не сесть в него из-за перегруза...

( Національна Гвардія України )
15:47 - Alex Mochanov Ещё один нормальный человек плюнул и дал заднюю. Лёне - верю. И знаю наверняка, что упёрся и пытался всё сделать честно. Как мир...

Ещё один нормальный человек плюнул и дал заднюю.
Лёне - верю. И знаю наверняка, что упёрся и пытался всё сделать честно.
Как миримум, не пытался ничего делать нечестно.
Но госмашине - до сраки всё.
Вэ Сэ Йо. ...
И не будет в МОЗе пиццерии Ветерано. Легальной.
А будет "порешальная столовка" без надоежащим образом оформленных разрешений и документов.
Ми здобули. Чо...

( Alex Mochanov )
15:46 - Микола Кучер Сьогодні на засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин розглянули ряд законопроектів. Хотів би звернути у...

Сьогодні на засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин розглянули ряд законопроектів. Хотів би звернути увагу на два з них, а саме на проект Закону України «Про внесення змін до Закону України
«Про насіння і садивний матеріал» (щодо забезпечення умов ефективного ведення лісового насінництва та розсадництва)
реєстр. № 6083 від 14.02.2017 р. та «Про виноград
та виноробну продукцію», реєстр. № 5667 від 19.01.2017 р.
Головною законодавчою ініціативою п...ершого проекту є доповнення Закону України «Про насіння і садивний матеріал» новою статтею 7-1 «Повноваження центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, у сфері насінництва та розсадництва», яка буде регламентувати насінництво та розсадництво у лісогосподарській галузі.
Метою розробки другого законопроекту є спрощення ведення підприємництва та дерегуляція у сферах виноградарства та виноробства, приведення у відповідність норм галузевого законодавства з вимогами міжнародних правил виробництва виноробної продукції та імплементація положень Регламенту Ради (ЄС) № 491/2009 від 25 травня 2009 року щодо енологічних практик, маркування і захисту географічних зазначень виноробної продукції та контролю у сфері виноградарства та виноробства шляхом внесення відповідних змін до вітчизняного законодавства.
#МиколаКучер #комітетАПК #виноробство #насінництво #виноградарство #законопроекти #ВРУ

( Микола Кучер )
15:42 - Віктор Уколов "Панове, ви назву країни забули?" - такий стиль мови Президента єдино можливий, якщо він звертається до власників телеканалів. Спо...

"Панове, ви назву країни забули?" - такий стиль мови Президента єдино можливий, якщо він звертається до власників телеканалів. Спокійних порад вони не зрозуміли, коли През закликав їх самоорганізуватися.
Нічого, так навіть краще :)

( Віктор Уколов )
15:37 - Sonya Koshkina Когда эмоции немного улеглись и стали разбираться предметнее, масса всего интересного вскрылась. Очень. Ну, например. Наши чудес...

Когда эмоции немного улеглись и стали разбираться предметнее, масса всего интересного вскрылась.
Очень.
Ну, например. Наши чудесные "воры" демонстративно разорвали и выбросили посреди комнаты стопку моих детских фотографий и рисунков.

"Воры". Ага. Приходят домой к маме, устраивают там шмон исключительно для того, чтобы добраться к моим "художественным произведениям" 1988-90 годов выпуска. ...
Хотя, какое это психологическое влияние оказало на маму, представить не сложно.
Очевидно, именно эта цель и преследовалась.

Кстати. В процессе уборки мама нашла на полу ещё несколько купюр по сто евро. "Воры" их тоже не заметили.
Не, ну они ж "воры", конечно)). Зачем "ворам" деньги?))

Короче. История с "ограблением" квартиры родителей стопроцентно связана с моей профессиональной деятельностью.
Без вариантов.
Лично я думаю на Сенной. Никаких других поводов сейчас просто нет.
Если вспомнить "похороны" Olga Balytska у неё под окнами, угрозы Юлия Никитина, медиакомпанию по мне (весьма щедрую. Минимум тридцатку тогда чуваки угрохали. Тридцатку за пять дней. Не хило так), все складывается в стройный пазл.

Но.
Думаю, это - только начало.
Дальше, очевидно, будет.
Во-первых, стройка - это в длинную.
Во-вторых: конечная цель - заставить нас отказаться от борьбы - ими не достигнута.
Мы не откажемся. И не отступимся. Несмотря ни на что.

Нда, так вот.
Дальше будет, я думаю, машина.
Или взорвут или сожгут.
И думаю, и логика подсказывает, и чувствую. А чуйка - вещь серьёзная. Ее слушать надо (собственно, и "ограбление" я предчувствовала - писала ж уже).

Поэтому считаю нужным заявить это публично. Заблаговременно.
Искренне надеясь сработать на упреждение.

Соня Кошкина об ограблении и угрозах в свой адрес: «Полагаю, что это – только начало»
detector.media
( Sonya Koshkina )
15:35 - Павло Коробчук Куди сховатися від слави?))) Касирка у МакДоналдс: Вільна каса. Я: Лате, будь ласка. Касирка: А я вас знаю, ви письменник!... І це...

Куди сховатися від слави?)))

Касирка у МакДоналдс: Вільна каса.
Я: Лате, будь ласка.
Касирка: А я вас знаю, ви письменник!

...

І це вже не вперше, касири у Львівських круасанах теж звідкись про це знали...

( Павло Коробчук )
15:34 - Петро Порошенко Кілька разів публічно звертав увагу власників та менеджерів каналів на неприпустимо низьку частку української мови. У декого - на ...

Кілька разів публічно звертав увагу власників та менеджерів каналів на неприпустимо низьку частку української мови. У декого - на рівні 15%! Панове, ви назву країни забули?!

Закликав індустрію вирішити цю проблему в порядку самоорганізації - не почули. Що ж, все врегулює закон.

Врахували позитивний досвід радіо. Гарантували права неукраїномовних. На рівні обласних та місцевих каналів за російською та іншими мовами зафіксовано 40% ефіру. Подбали і про кримськотатарську.

...

Отже, українській мові на українському ТБ - бути!

PS: Чи всі зрозуміли, що закон підпишу?

( Петро Порошенко )
15:30 - Андрій Дзиндзя Я ще у 2014 році говорив що цих покидьків треба гнати в шию ... Мені стало зрозуміло коли вони влізли з альтернативними законопроє...

Я ще у 2014 році говорив що цих покидьків треба гнати в шию ... Мені стало зрозуміло коли вони влізли з альтернативними законопроєктом про Антикорупційне Бюро ! Ці покидьки знищували Тетяна Чорновол та її команду на яких була поставлена завдання створити антикорупційний орган ! надіюсь що ці потвори отримають по заслузі ... www.youtube.com/watch?v=DSbd-G9mwy8

( Андрій Дзиндзя )
15:25 - Станислав Речинский Прием граждан начальником местной полиции. Граждане были разные. Откровенно безумные, наивно-хитрые, несчастные и абсолютно безгра...

Прием граждан начальником местной полиции. Граждане были разные. Откровенно безумные, наивно-хитрые, несчастные и абсолютно безграмотные. Большая часть граждан должна была бы обращаться со своими бедами в суд, кто-то в прокуратуру. Полицейский терпеливо выслушивал рассказ деда, который судится с 2000 года за пай из КСП, который ему выдали в виде автомобиля. Автомобиль оказался без двигателя. Шансов получить двигатель для сгнившего автомобиля у деда маловато. Но полицейский те...рпеливо объясняет деду, куда ему нужно обратиться и что сделать. Дед настаивает на том, что полиция должна просто взять, арестовать и отправить в тюрьму дедовых обидчиков. И полицейский вновь объясняет основы устройства нашего государства.

Приходят два брата с запахом перегара и следами потомственного многолетнего пьянства на лицах. Их третий брат подозревается в том, что «после совместного распития спиртных напитков с гражданкой Н. 1955 года рождения, зашел к ней в квартиру и задушил ее собственными чулками». А затем вынес из квартиры телевизор и пытался его продать своему знакомому. Кроме телевизора в квартире гражданки Н. ценных вещей не было. Братья пытаются доказать начальнику, что на самом деле гражданку Н. убил вовсе не их брат, а некий наркоман П., уже имевший две судимости и сломавший руку безногому инвалиду З. Начальник терпеливо выслушивает сбивчивые речи братьев и объясняет, что вину будет устанавливать суд и так далее.

Шумно входит парочка активистов. Пожилой лысый мужчина в белом костюме и здоровенный детина с забитыми татуировками руками и в грязной маечке с надписью «Правый сектор». Детина держит в руках видеокамеру и снимает все с момента захода в кабинет. Пока говорит пожилой мужчина – детина снимает его. Когда наступает очередь детины – его снимает пожилой мужчина. Выглядит забавно. «Активисты» пришли с претензией к полиции, что она не «быстро расследует материалы», которые передают ей активисты, а почему-то отправляет материалы в ДСБЭЗ. Передают бумаги, в которых описываются «преступления», которые «раскрыли активисты». Полицейский внимательно читает и начинает улыбаться. Поднимает взгляд на «активистов» и спрашивает: « Вы как-то исключительно на экономике специализируетесь? Может поможете нам еще с наркоторговлей бороться? С уличной преступностью? Или … неинтересно?» Детина передает камеру пожилому и начинает спич о том, что ему как активисту «Правого сектора» машину два года назад сожгли, а в пожилого вообще стреляли и не за то они стояли на Майдане... По ходу выясняется, что заявлений «активисты» не о поджоге, ни о стрельбе не подавали. И интересуются исключительно «экономическими вопросами».
Живая жизнь. Ежедневная рутина. Без которой нельзя

( Станислав Речинский )
15:24 - Станіслав Скалозуб Руслан Жиров оформив свій закордонний паспорт за законною ціною 170 грн., але тільки через суд. В 2015 році. Зараз 2017 рік. От та...

Руслан Жиров оформив свій закордонний паспорт за законною ціною 170 грн., але тільки через суд. В 2015 році. Зараз 2017 рік.

От така сурова правда. А ви кажете стартап. Найкращій стартап, це продавати послуги монополіста, і навіть не корисні копалини, а папір.

https://goo.gl/ttJMqU ...
А пачки листів, які Руслан Жиров надсилав депутатам ВР.

Хто оформлював закордонний паспорт нещодавно, скільки там за нього деруть поза законом? Через ДП Документ ~950 грн. мені називали ціну... Через ОВІР ~550 грн.?

( Станіслав Скалозуб )
15:16 - Ольга Ковальчук Сьогодні у Глибоцькій центральній районній бібліотеці відбулася дуже знакова подія під промовистою назвою «Кава з консулом». Захід...

Сьогодні у Глибоцькій центральній районній бібліотеці відбулася дуже знакова подія під промовистою назвою «Кава з консулом». Захід зініційований Чернівецькою обласною науковою бібліотекою в рамках відкритих пунктів європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» вже з минулого року започаткувала у бібліотеках області проект «Кава з Консулом». У травні місяці цього року відбуваються такі зустрічі, присвячен...і Дню Європи.
Учасниками круглого столу були:
Пані Елеонора Молдован – генеральний консул Консульства Румунії в Чернівцях, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Коломієць , завідувач відділу головного департаменту з питань внутрішньої політики апарату Президента України Олег Качковський, начальник відділу комунікацій обласної державної адміністрації Олеся Нос, керівник апарату райдержадміністрації Валентина Безверхня, керуючий справами районної ради Микола Шмідт, начальник управління освіти Василь Барарюк, методист управління освіти Олена Міхай, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Рєпіна, головний редактор районної газети «Новий день» та «MonitoruІ de Hliboca» Микола Шапка, голови сільських рад, завідуючі бібліотеками – філіями та директори клубних закладів румуномовних сіл, а також творча еліта району.
Зустріч відбувалася в рамках відзначення Дня Європи, транскордонного співробітництва та тісної співпраці із сусідньою країною Румунією. Генеральний консул Елеонора Молдован привітала із набуттям безвізового режиму з країнами Євросоюзу. Також розповіла про відносини України та Румунії, про європейські цінності, культурні зв’язки, висловивши впевненість у подальшій тісній співпраці та взаєморозумінні між нашими народами.
Директор РЦБС розповіла про роботу пункту європейської інформації який діє при центральній районній бібліотеці, про участь в спільному проекті із сусідньою бібліотекою із Сучавського повіту імені Сбієру «Бібліотеки – відкриті ворота до знань» Програми Румунії – Україна - Республіка Молдова» в рамках якого обмінювалися досвідом роботи, були присутні на творчих зустрічах із письменниками Румунії, а в Чернівцях із письменниками нашої області, де отримували в подарунок книги на румунській мові.
Сподіваємося і на далі на добросусідські відносини та подальшу тісну співпрацю між бібліотечними установами Глибоцького району та Сучавського повіту.
На завершення пані Елеонора Молдован подарувала для бібліотек району книги краєзнавчого характеру на румунській мові та щиро подякувала за організовану зустріч.

( Ольга Ковальчук )
15:09 - Аллан Левітов О китайском боевом искусстве: Не разделяю эйфории некоторых френдов по поводу вбросов от "независимой" оппозиции агрессора, мол "в...

О китайском боевом искусстве:

Не разделяю эйфории некоторых френдов по поводу вбросов от "независимой" оппозиции агрессора, мол "все кремлевское руководство собирается бежать" "чичас им грянет хаос" и так далее.

1) Бежать им некуда. Поэтому цепляться будут до последнего - а потом, кто кого раньше сдаст....
2) Вбросы пошли со стороны противника (т.к. настоящей, независимой оппозиции там нет от слова совсем).

На мой взгляд - налицо кремелевские ребятки пытаются разыграть перед всеми Китайскую стратагемму №10 "Скрывай за улыбкой кинжал".
(Это когда у тебя еще есть силы для борьбы - но ты делаешь вид, что очень, очень слаб)
Задача стратагеммы (цитата из википедии): "Усыпление бдительности объекта для подготовки и проведения внезапного нападения на него"

Нет, я ни в коем случае не хочу сказать, что "наступление через три-четыре дня"(с) или что "будет полномасштабная". Думаю, нет.
Я просто хочу сказать, что у страны-агрессора еще есть для нас гадостей в рукаве. Есть. И расслабляться и притуплять бдительность - еще рано.

Из плюсов - это уже "стратагемма равных сил". Т.е. ее применяют в бою, когда противник равен тебе по силе или сильнее. Т.е. агрессор уже понимает, что против него играют не дети

#Невсеремось.

( Аллан Левітов )
15:07 - Vasyl Krutchak Тупо, ржу! Ще минулого року Андрій Лозовий розповідав про те, що його бідна бабуся Жанна Іванівна за все своє життя назбирала для ...

Тупо, ржу!
Ще минулого року Андрій Лозовий розповідав про те, що його бідна бабуся Жанна Іванівна за все своє життя назбирала для неї шалену суму грошей, аж цілих 12 500 $, які поклала в банк і потім вони зникли.
А мама Лозового, Оксана Лозова в своїй декларації вказала, що бабуся Жанна подарувала сину Сергію, тобто батькові Андрія Дозовлго 975 тис. грн.!
От, що буває, коли не пам'ятаєш, що, де і коли брехав.

...
( Vasyl Krutchak )
15:05 - Спортивний Комітет України Наші спортсмени повернулися з Чемпіонату Європи з ушу та привезли 58 нагород! Серед 29 країн-учасниць Україна за командним показни...

Наші спортсмени повернулися з Чемпіонату Європи з ушу та привезли 58 нагород!

Серед 29 країн-учасниць Україна за командним показником посіла тверде третє місце. Україну представляли 50 спортсменів різних вікових категорій, поступилися ми командам Росії, яку представляли 200 учасників та Туреччини - 150 учасників.

На рахунку українських спортсменів цьогоріч 14 золотих медалей, 19 - срібних та 25 - бронзових!

...

🏅Вітаємо з поверненням! Детальніше на сайті: https://goo.gl/vjwUag

( Спортивний Комітет України )
14:54 - Офіс великих платників ДФС В Університеті державної фіскальної служби України відбувся круглий стіл В рамках співпраці Державної фіскальної служби України та...

В Університеті державної фіскальної служби України відбувся круглий стіл

В рамках співпраці Державної фіскальної служби України та Університету ДФС України відбувся круглий стіл. До участі у круглому столі були запрошені провідні фахівці фіскальної служби, а саме представники ДФС України, ГУ ДФС у м.Києві та #Офісу великих платників податків #ДФС.

У засіданні на тему «Державний фінансовий аудит : проблеми теорії та практики» взяла участь в.о. начальника управління аудиту Офіс...у великих платників Ольга Кам’янецька.

Під час зустрічі обговорювались актуальні питання щодо проблематики державного фінансового аудиту, зокрема проблеми державного фінансового контролю, податкового аудиту, бюджетного аудиту, митного аудиту та проблеми гармонізації незалежного аудиту і окремих видів державного аудиту.

Ольга Кам’янецька ознайомила присутніх з сучасними тенденціями розвитку податкового аудиту великих платників податків.

Наприкінці зустрічі науковці університету подякували фахівцям фіскальної служби за змістовний діалог та підкреслили важливість участі практиків у розмові.

( Офіс великих платників ДФС )
14:41 - ПАТ «Укрзалізниця» Уже з 1 серпня Укрзалізниця планує відправити в перший рейс поїзд Львів – Краків. Про це сьогодні повідомив Войцех Балчун під час ...

Уже з 1 серпня Укрзалізниця планує відправити в перший рейс поїзд Львів – Краків. Про це сьогодні повідомив Войцех Балчун під час прес-конференції у Львові. Детальніше http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/450689/

( ПАТ «Укрзалізниця» )
14:38 - Святослав Цеголко Один зі справді важливих і, я би сказав, історичних законів не лише для індустрії, а й для країни....

Один зі справді важливих і, я би сказав, історичних законів не лише для індустрії, а й для країни.

( Святослав Цеголко )
14:36 - Артур Палатний Засідання Комітету...

Засідання Комітету

( Артур Палатний )
14:26 - Olena Balaba Люди, смотрите - кого вы добавляете в друзья. Пару дней назад постучалась такое - черно-белое фото на аве, посты ни о чеми "с Днем...

Люди, смотрите - кого вы добавляете в друзья.
Пару дней назад постучалась такое - черно-белое фото на аве, посты ни о чеми "с Днем победы" на 9 мая, место жительства - якобы Чернигов, место работы - якобы "Благодійний Фонд Пiдтримки Безпеки Сіверщини". Один общий друг.
Сегодню смотрю - уже 27 общих друзей.
И лезет опять.
Пробила по фото в гугле - на фотке модель Elisha Cuthbert, "one of the hottest girls in movies and TV"...
Люди, ну вы же не кушаете с помойки, почему же помоечных во френды добавляете?
Когда вам баны начнут выписывать из-за таких "друзей", сами виноваты.

( Olena Balaba )
14:23 - Alex N Alex Noyt Такая вот информация :(...

Такая вот информация :(

Dmitry Tymchuk

Ещё несколько слов о связи в ВСУ и «российском следе»

В истории с резким разворотом наших военных в закупках средств связи к израильскому производителю Elbit, м...еня особо заинтересовал момент с «российским следом». Возможное нынешнее сотрудничество этой компании с РФ, о котором говорят наши эксперты, - вопрос открытый. Но вот недавний горький опыт другой страны, тоже пытавшейся противостоять агрессии России.

Итак, весной 2011 года израильская компания Elbit подала иск в арбитражный суд в Великобритании, требуя от Грузии выплаты компенсации в размере 100 млн долларов за поставленные их вооруженным силам в 2007 году беспилотные летательные аппараты (БПЛА) типа Hermes 450: http://izrus.co.il/dvuhstoron…/article/2011-04-10/13948.html

В 2013 году по этим же поставкам президент Грузии Михаил Саакашвили по сути подтвердил ранее распространенную информацию, что в распоряжении России оказались коды разведывательных БПЛА, закупленных Грузией у Израиля незадолго до войны с Россией 2008 года: http://newsru.co.il/world/07jul2013/gruzia_a203.html Итог: по данным грузинской стороны, в 2008 году в конфликте было потеряно по меньшей мере три БПЛА Hermes-450 израильского производства (Абхазия утверждает, что Грузия потеряла как минимум 7 БПЛА).

Тем самым Саакашвили официально подтвердил публикацию WikiLeaks 2012 года о том, что таким фокусом с БПЛА «Израиль помог России в войне с Грузией»: http://www.bbc.com/…/02/120229_wikileaks_iran_georgia_russia.

Т.е., складывается следующая картина. В свое время израильская компания поставила Грузии БПЛА, однако с началом агрессии РФ против Грузии, как можно понять из публикаций в СМИ и официальных заявлений Тбилиси, передала их коды россиянам, облегчив агрессию Кремля, а затем ещё и подала в суд на Грузию. Сегодня у этой же израильской компании украинские военные, экстренно отменив уже достигнутые и подтвержденные на высоком уровне предыдущие договорённости с Турцией, хотят купить средства связи.

У меня вопрос к представителям наших госструктур, нынче лоббирующих израильского производителя: по указанным сообщениям в международных (в т.ч. израильских) СМИ от вас было хоть одно обращение в контрразведку (СБУ) и военную разведку (ГУР МО) с просьбой проверить эту информацию? Тем более, что получить показания и свидетельства у фигуранта событий – экс-президента Грузии М.Саакашвили – проще простого: он, как известно, не только сейчас проживает в нашей стране, а и является гражданином Украины. Был бы лишь намек на желание защитить наши национальные интересы.

izrus.co.il
( Alex N Alex Noyt )
14:15 - Olexandr Lisenko Дубль 2. Роботи на Романтиці успішно тривають! Вже без вікон, але виглядає непогано. Приємно спостерігати прогрес зі свого робоч...

Дубль 2. Роботи на Романтиці успішно тривають! Вже без вікон, але виглядає непогано.

Приємно спостерігати прогрес зі свого робочого місця! :)

( Olexandr Lisenko )
14:13 - Холивариум Сбрил усы, оделся в лохмотья, сходил на митинг националистов. Говорили мало, в основном лаяли и рычали. Тетка в вышиванке крикнула...

Сбрил усы, оделся в лохмотья, сходил на митинг националистов. Говорили мало, в основном лаяли и рычали. Тетка в вышиванке крикнула "Хай не живе!", и кого-то принесли в жертву. Приволокли лестницу, будут Шевченке рот мазать кровью. Привели какого-то деда, стали ему подымать веки. Испугнулся, ушел.

( Холивариум )
14:05 - Сила Людей Рада Жіночих Ініціатив - внутрішньопартійнє об'єднання жінок та чоловіків політичної партії "Сила Людей" закінчили продзвон членки...

Рада Жіночих Ініціатив - внутрішньопартійнє об'єднання жінок та чоловіків політичної партії "Сила Людей" закінчили продзвон членкинь ПП "Сила Людей".
Нам було дуже приємно з Вами зі всіма познайомитися та розповісти про можливості навчання, підтримки та реалізації різних проектів.
Але, нажаль, не всім з Вас дійшла інформація про діяльність "Рада Жіночих Ініціатив". Тому, будь ласка, зв'яжіться з нами за контактами:
[email protected]
або за телефоном 073 311 78 78....
Дякуємо!
З повагою, Рада Жіночих Ініціатив

( Сила Людей )
13:54 - Natasha Vlaschenko А про Вакарчука- президента правда? Почему не Джамала?))) ( принимаются только аргументы. Все, кроме про Вацлава Гавела)))... P.S...

А про Вакарчука- президента правда?
Почему не Джамала?)))

( принимаются только аргументы. Все, кроме про Вацлава Гавела)))

...

P.S. Ярко представляю как сейчас набегут выпускники педучилищ: " ага, вы хотите старого, пузатого, проворовавшегося совершено без слуха?!!!"

( Natasha Vlaschenko )
13:51 - Аллан Левітов Мне вспоминается 2014 год. Март-апрель. С каким ужасом каждый день ожидаешь новости. - зеленые уродцы в Крыму - "референдум". Анн...

Мне вспоминается 2014 год. Март-апрель.
С каким ужасом каждый день ожидаешь новости.
- зеленые уродцы в Крыму
- "референдум". Аннексия
- Захват Славянска, Краматорска....
- Раскачка других городов: Запорожье, Одесса, Днепр, чудом уцелевший Харьков.

Сейчас же, похоже, ситуация немного обратная:
- Безвизовый режим с ЕС (и рядом цивилизованных стран)
- Новые санкции против страны-агрессора
- Бан ФСБ-шных соцсетей и почтовых сервисов
- Языковые квоты на ТВ.

На очереди - визовый режим с агрессором.
Украина начала защищаться не только в милитарном/внешнеполитическом плане, но и в вопросах внутренней политики. И информационно.
Ukraine strikes back :)

( Аллан Левітов )
13:50 - Управління СБУ в Полтавській області Навчання тривають......

Навчання тривають...

( Управління СБУ в Полтавській області )
13:44 - Borislav Bereza Высокие стандарты украинской журналистики на "Украинской правде". Берут декларацию, выдергивают из нее информацию о квартире и не ...

Высокие стандарты украинской журналистики на "Украинской правде". Берут декларацию, выдергивают из нее информацию о квартире и не пишут про то, что квартира в кредите и находится под залогом у банка до выплаты кредита. Затем ставят мою фамилию в заголовок и тадам!!! Скандал!!! Красиво? Да! Зрада? Конечно. И пошли перепосты. Ура!!! Береза купил квартиру, но не показал откуда деньги. Главное, что банковский кредит на сайте НАЗК, в декларации, эти журналистики не увидели, а кред...ит у мамы своего экс-сотрудника считают нормальным явлением. И это не первый раз, когда на сайте УП появляются такие "сомнительные" новости про меня. В прошлый раз, по версии УП, во второй тур мерских выборов в Киеве вышел Омельченко. Были и другие подобные новости. Раз появляются - значит кто-то за них неплохо заплатил. В случайность таких ошибок я не верю.

Только что перезвонили с УП и сказали, что они извиняются и что недоглялели. Я рад. И что? Теперь жду официального извинения на сайте УП.

( Borislav Bereza )
Найактуальніші новини Хмельницького та Хмельницької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Хмельницький, репортажі з місця подій Хмельницького, економіка Хмельницької області, політика Хмельницький, культурне життя, спорт в Хмельницьку.