Хмельницький Live

   

25 квітня 2017

24 квітня 2017
22:29 - Andriy Lyubka Зима закінчилася, пора працювати :). Отож, плани з виступами на травень: Коломия, 3 травня Хмельницький, 4 травня Київ (21, презе...

Зима закінчилася, пора працювати :). Отож, плани з виступами на травень:

Коломия, 3 травня
Хмельницький, 4 травня
Київ (21, презентація нової книжки на Арсеналі)...
Суми, 23 травня (нарешті! останній облцентр, де я не був)
Люблін (31)

Афіші, анонси, лінки - на підході, всі будуть на http://lyubka.net.ua/

( Andriy Lyubka )

23 квітня 2017

22 квітня 2017

21 квітня 2017
22:41 - Iuliia Bankova Ці ваші декларації до добра не доведуть. Після того, як шепетівськи депутат Ігор Волоткевич задекларував 30 млн грн, його пограбув...

Ці ваші декларації до добра не доведуть. Після того, як шепетівськи депутат Ігор Волоткевич задекларував 30 млн грн, його пограбували:
«Зі Львову приїхав. Якось холодно і непривітно зустріла Шепетівка. Опалення відключили, хату пограбували. Викликав мілі...ой, поліцію, склали протоколи, пошукали відбитки, опитали сусідів, загалом хлопці молодці. Були дуже уважними та допитливими, з тонкИм почуттям гумору. Все допитувалися, чи венеціанська штукатурка на стінах. Їйбо не знаю))... Особливо, хочеться подякувати злодіям... Більш-менш акуратно зробили своє діло. Не свої робили, бо "свої" би знали, що я ніколи грошей в хаті не тримаю. Знаєте чому не тримаю? Та бо їх вічно нема!))) Як казав колись мій сердешний друг Віктор Йож, що ми не правильно поводимось з грішми, бо ми їх не відкладаємо, а все в бізнес, в бізнес вкладаємо. ))»

( Iuliia Bankova )

20 квітня 2017

19 квітня 2017

18 квітня 2017

17 квітня 2017
17:17 - Oleksandr Symchyshyn Ось таке прекрасне фото отримав у подарунок від автора. Хмельницький - найкращий!!!...

Ось таке прекрасне фото отримав у подарунок від автора.
Хмельницький - найкращий!!!

( Oleksandr Symchyshyn )

16 квітня 2017

15 квітня 2017
17:10 - Элина Слободянюк "Буква" на Хмельницкого. Один из двух моих самых любимых книжных. Люблю за то, что там на 2ом этаже есть кафе с приличным кофе. Мо...

"Буква" на Хмельницкого. Один из двух моих самых любимых книжных. Люблю за то, что там на 2ом этаже есть кафе с приличным кофе. Можно обложится книжками и кофеерить.
В этот раз помимо ожидаемого удовольствия, случилось три нечаянные радости.
Увидела свою книжку, да еще в приятной какой компании. (В "Букве" года два своей не видела). Если чё, я там подписала экземпляр.
Помимо приличного кофе, там еще делают офигенный сельдереевый смузи (реально не оторвешь даже тех, кто сельдерей не признает).
Впервые за долгие годы встретила годную книгу для спикеров. Это не значит, что остальные плохие. Просто у меня высокие компетенции в этом вопросе, поэтому большинство из написанного мне давно известно. А вот "На линии огня" полезняшка даже для харизматического спикера.

( Элина Слободянюк )

14 квітня 2017

13 квітня 2017

12 квітня 2017
Найактуальніші новини Хмельницького та Хмельницької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Хмельницький, репортажі з місця подій Хмельницького, економіка Хмельницької області, політика Хмельницький, культурне життя, спорт в Хмельницьку.