Хмельницький Live

   

20 лютого 2017

19 лютого 2017

18 лютого 2017

17 лютого 2017

16 лютого 2017
19:26 - Vasil Sukach Однією із складових системи дозвілля молоді та культурного відпочинку населення у с. Грушка є будинок культури, який побудований щ...

Однією із складових системи дозвілля молоді та культурного відпочинку населення у с. Грушка є будинок культури, який побудований ще у 1965 році. Проте, не так давно він потребував капітального ремонту. Завдяки сприянню народного депутата України Володимира Мельниченка, районної державної адміністрації та районної ради вдалося вирішити проблему.
З державного фонду регіонального розвитку на ремонтні роботи було виділено 956, 2 тис. грн., 9,8 тис. грн. – з районного бюджету. Так...ож за 70 тис. грн., які були виділені з місцевого бюджету, для закладу закупили стільці та гардини.
І ось 16 лютого відбулася довгоочікувана подія – відчинив після реконструкції для відвідувачів свої двері будинок культури.
Наразі ми маємо затишну глядацьку залу, фойє, кімнати гурткової роботи з відповідним тех.обладнанням для дозвілля. Створено всі умови, щоб для жителів села проводились вечори відпочинку, театралізовані дійства, тематичні та святкові концерти, дискотеки.

( Vasil Sukach )

15 лютого 2017
14:50 - Юрий Бирюков Просто фотки, просто склад вещевой службы. И когда на такое смотришь, то искренне пугаешься от собственных желаний кому-то что-то ...

Просто фотки, просто склад вещевой службы. И когда на такое смотришь, то искренне пугаешься от собственных желаний кому-то что-то оторвать. И нет, не генералам. И нет, не полковникам. Простой склад вещевой службы - это старшие лейтенанты и капитаны.

В этом году на вещевое обеспечение выделено 2,5 миллиарда гривен. По моим самым осторожным и оптимистическим прогнозам мы потеряем около 10% от закупаемого. Нет-нет, не украдут, не откаты и не потоки. Простая утеря. 10%. Это 250 м...иллионов.

Вот помните, месяц назад на передке вдруг устроился феерический переполох, потом по передку носились тыловики, потом всем все выдавалось? Даже Роман Донік (Roman Donik) писал довольно о том, что в 93й бригаде резко появились вещи и продукты в большом количестве. И да, это правда! Носились, выдавали!

"У той же час, виявлено значну кількість фактів видачі вийсковослужбовцям речового майна, яке не відповідає їх антропометричним даним з поясненням "бери, а то нічого не отримаєш" або "бери, а потім поміняєш"..."

В зазеркалье тысячами уходят берцы, куртки, термобелье. Всегда одно объяснение - на складе получили только те размеры, что были. А потом еще и выясняется, что одни размеры завезли на склад в Хмельницком, а другие размеры - на склад в Харькове.

Простая утеря. 10%. Это 250 миллионов. Суровые будни армейской логистики.

Вот только в этом году настроение не упадническое - проект логистики Vika Kart выведен из "спящего"состояния и начинает активно двигаться вперед. В 2015 году активно разрабатывался, в 2016 году мучительно пытался расшириться, но не удалось... У нас очень много пилотных проектов и экспериментов заснули в 2016 году :( Но с появлением нормального профильного зама министра в самом конце 2016 года - вот то самое "второе дыхание". И у логистики, и у проекта Диана Петреня, и у проекта Paul Kaiuk.

Увы и ах, все завязано на людей. На конкретные фамилии. На желание работать.

Попробуем, пока еще есть "второе дыхание".

( Юрий Бирюков )

14 лютого 2017
17:30 - Віталій Шарлай Увага-увага! Шукаємо тренерів/координаторів для International Republican Institute (IRI) Ukraine у 4 містах: Маріуполь, Хмельниць...

Увага-увага!
Шукаємо тренерів/координаторів для International Republican Institute (IRI) Ukraine у 4 містах: Маріуполь, Хмельницький, Миколаїв та Дніпро.
Будемо вдячні за поради і рекомендації.
Share цього повідомлення вітається і додає "+" до карми :)
Реєстрація за адресою: https://goo.gl/9KSMaV...
Дедлайн - 19 лютого, північ.

( Віталій Шарлай )

13 лютого 2017

12 лютого 2017

11 лютого 2017

10 лютого 2017

09 лютого 2017

08 лютого 2017

07 лютого 2017
Найактуальніші новини Хмельницького та Хмельницької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Хмельницький, репортажі з місця подій Хмельницького, економіка Хмельницької області, політика Хмельницький, культурне життя, спорт в Хмельницьку.