Хмельницький Live

   

20 лютого 2017

19 лютого 2017

18 лютого 2017

17 лютого 2017
14:35 - Volodymyr Groysman Не буду відповідати на численні спекуляції, які зараз старанно поширюються зацікавленими особами. Хочу навести деякі факти щодо то...

Не буду відповідати на численні спекуляції, які зараз старанно поширюються зацікавленими особами. Хочу навести деякі факти щодо того, як ми крок за кроком формуємо енергонезалежність нашої держави.

За час своєї роботи наш Уряд збільшив питому вагу атомної енергетики у балансі електроенергетики з 47% до 57%. Побудована лінія електропередач від Рівненської АЕС. Лінія передає електроенергію з Хмельницької та Рівненської АЕС. Розпочато будівництво лінії електропередач від Запоріз...ької АЕС. Ці роботи будуть завершені до вересня цього року. Також були здійснені важливі кроки для розвитку гідроенергетики – на Дністровській ГЕС розпочато будівництво четвертого агрегату на 350 Вт. У березні буде завершена модернізація одного блоку на Трипільській ТЕС, що передбачить перехід від антрацитового групи вугілля на газову групу в центральну частину України. Розпочато переведення Зміївської ТЕС на газовий тип вугілля.

Ці та інші кроки дозволять нам до початку наступного опалювального сезону замістити 3 млн тон антрацитового вугілля для генерації електроенергії, тобто зменшити потреби у цьому типі вугілля на третину. Робити реальні кроки, які змінюють країну, непросто. Але ми це робимо і будемо робити!

#ЕнергонезалежнаУкраїна

( Volodymyr Groysman )

16 лютого 2017

15 лютого 2017

14 лютого 2017

13 лютого 2017

12 лютого 2017

11 лютого 2017
Найактуальніші новини Хмельницького та Хмельницької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Хмельницький, репортажі з місця подій Хмельницького, економіка Хмельницької області, політика Хмельницький, культурне життя, спорт в Хмельницьку.