У Хмельницькому встановили радарний комплекс, який перевірятиме швидкість автівок

05 березня 2021 18:10:13    

Перший радарний комплекс встановили у Хмельницькому. У тестовому режимі пристрій перевірятиме швидкість автівок на вулиці Кам’янецькій. Змонтували радар поруч з пішохідним переходом поблизу будинку побуту «Хмельничанка», йдеться у сюжеті МТРК «Місто».

Радар змонтований на стовпі біля пішохідного переходу поблизу будинку побуту «Хмельничанка». На стовпі також розмістили дорожній знак, який повідомляє про здійснення відеофіксації.

Комплекс може визначати швидкість транспорту в обох напрямках у 8 смугах руху, а також виявляти правопорушення, які пов’язані з перетинанням подвійної суцільної смуги.

За словами інженера з обслуговування систем відеоспостереження ХМКП “Хмельницькінфоцентр” Андрія Свінціцького, цей радарний комплекс Хмельницький отримав безкоштовно на термін тестування, хоча його вартість може доходити до мільйона гривень.

Навпроти радарного комплексу також будуть працювати звичайні камери відеонагляду, які стежитимуть за роботою радару. За результатами роботи радару у тестовому режимі у Хмельницькій міській раді вирішать, чи потрібні такі прилади по всьому місту.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS