Хмельницький Live

   

10 жовтня 2019

09 жовтня 2019

08 жовтня 2019

07 жовтня 2019

05 жовтня 2019
17:01 - Антоніна Гошовська Вітаю Чернівці з днем міста, а нас з успішним арт-пікніком ! Незважаючи на те, що частина собак була у Хмельницькому на виставці, ...

Вітаю Чернівці з днем міста, а нас з успішним арт-пікніком !
Незважаючи на те, що частина собак була у Хмельницькому на виставці, а багато людей в центрі міста на святкуванні, на арт-пікніку було сонячно, людно, гамірно і весело:)
Я дуже рада що є так багато людей, яким цікава ця тема і вони допомагають з організацією такого заходу.
Приємним сюрпризом була допомога з боку студентів-ветеринарів з Кіцманського технікуму і те, що вони ще попросили кликати їх на допомогу в пода...льшому.
І звичайно я безмежно вдячна всім-всім-всім хто прийшов, допомагав, вчився, грався, займався. Це дуже радує спостерігати такі позитивні настрої в людей і мотивує і далі щось робити цікаве, корисне та веселе.
Сьогодні арт-пікнік вже завершився, але ми вже плануємо тематичний арт-пікнік з собаками до Хелоуіна на 3 листопада і тому хочемо спитати - а що б на цьому Хелоуіні хотіли побачити і робити Ви? ;)

( Антоніна Гошовська )

04 жовтня 2019

02 жовтня 2019

01 жовтня 2019

30 вересня 2019
Найактуальніші новини Хмельницького та Хмельницької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Хмельницький, репортажі з місця подій Хмельницького, економіка Хмельницької області, політика Хмельницький, культурне життя, спорт в Хмельницьку.

 

 

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS